Rankingi

„Diament Meblarstwa” – 4 tygodnie promocji

1784213545

„Diament Meblarstwa” – 4 tygodnie promocji

Jeszcze tylko do 30 lipca 2021 roku potrwa pierwszy etap konkursu „Diament Meblarstwa 2022”, w którym produkty można zgłaszać w promocyjnej cenie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Zgłoszenia do 16. odsłony tego prestiżowego konkursu, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika BIZNES.meble.pl i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. będą przyjmowane do 11 października.

Pierwszy etap, w którym promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi 990 zł + 23% VAT, potrwa do 30 lipca 2021 roku.

Uczestnicy zmierzą się w 21 kategoriach produktowych, w ramach których istnieje możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii młody design studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

By wziąć udział w konkursie należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

HARMONOGRAM KONKURSU:

ETAP 1: cena promocyjna

1 czerwca – 30 lipca 2021 – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu:

990 zł + 23% VAT

ETAP 2: cena regularna

31 lipca – 11 października 2021 – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu:

1.890 zł + 23% VAT

ETAP 3: głosowanie kapituły

18-25 października 2021 – głosowanie kapituły konkursowej

ETAP 4: nagrodzeni

26-29 października 2021 – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu

1 listopada 2021 – opublikowanie wyników na stronie konkursowej

ETAP 5: gala konkursowa

grudzień 2021 – uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie

Zwycięskie produkty wskaże kapituła – kilkudziesięcioosobowy skład, który stanowią w tym roku: architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, organizatorzy targów, przedstawiciele sektora handlu meblami oraz hurtowni.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu 2021 roku w Warszawie.

Podczas gali finałowej, swoją premierę będzie miał specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku BIZNES meble.pl, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika BIZNES.meble.pl i konkursu Diament Meblarstwa.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji Diamentu Meblarstwa są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Zmierz się z najlepszymi i weź udział w konkursie Diament Meblarstwa 2022!

Więcej szczegółów na stronie konkursu Diament Meblarstwa.