Rankingi

„Diament Meblarstwa 2021” – ostatni miesiąc na zgłoszenia

Diament Meblarstwa 2021.

„Diament Meblarstwa 2021” – ostatni miesiąc na zgłoszenia

Jeszcze tylko do 12 października br. można wziąć udział w 15. edycji konkursu „Diament Meblarstwa 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl i Meble.pl SA.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

By wziąć udział w konkursie „Diament Meblarstwa 2021” należy do 12 października zarejestrować się na stronie www.diamentmeblarstwa.pl/2021/login/ i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl. W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów. Należy też uiścić opłatę zgłoszeniową.

Koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi aktualnie 1.790 zł + 23% VAT.

Tradycyjnie już zgłoszenia przyjmowane są w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Wyboru laureatów dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Partnerem Technologicznym konkursu ponownie została marka Globus, która, tak jak w roku ubiegłym, wesprze promocyjnie przedsięwzięcie.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 15. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

To szczególna edycja – 15! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Diament Meblarstwa 2021”.

SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!

www.diamentmeblarstwa.pl

Partnerzy i Patroni konkursu Diament Meblarstwa 2021