Poradnik - produkty
Aktualności zawierające tag: produkty Zobacz wszystkie
03-07-2022

Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że o ergonomii można mówić tylko w obrębie miejsc pracy. Tymczasem projektanci wielu innych obszarów udowodnili, że jej definicja poszerzyła granice. »

Regały z półkami marki Borcas można dowolnie konfigurować, dlatego nie trzeba wybierać pomiędzy funkcjonalnością a designem.
09-05-2022

Choć do poziomu wskaźników z początku XXI wieku wciąż daleko, to rok 2020 przyniósł 42% wzrost czytelnictwa. »

KiK.
09-04-2022

Śniadanie wielkanocne, jak każde świąteczne spotkanie, wymaga odpowiedniej oprawy. Jak udekorować stół na Wielkanoc? Oto przegląd wielkanocnych trendów. »

06-04-2022

Łazienka biurowa nie należy do tak intymnych miejsc jak ta domowa – korzysta z niej o wiele więcej osób, z różnymi potrzebami i odmiennym gustem. Narażona jest przy tym na o wiele szybszą... »

Pokój do zadań specjalnych, proj. Izabela Ziemnicka-Ucieszyńska, Izudesign.
26-03-2022

Jak zaprojektować pokój, który będzie wspierał rozwój dzieci z potrzebami specjalnymi? »

14-03-2022

Nowoczesne wnętrza, czyli jakie? Wbrew pozorom, nowoczesność to nie tylko styl. To przede wszystkim określenie funkcjonalnego, przyjaznego użytkownikom wyposażenia. A oferta rozwiązań i... »

łóżko kontynentalne Recticel
13-03-2022

Poczucie obcowania z wysoką jakością produktu i wynikające z tego przyjemne doświadczenia – tego oczekują dziś klienci i, jak wynika z badań, będą oczekiwać w przyszłości. »

„M:OD” to kolekcja kwietników ściennych projektu studia Kosmos Project dla marki Bujnie.
05-03-2022

Kwietniki i regały na kwiaty to dobrze zaprojektowane produkty, które pozwalają korzystać z dobroczynnego działania zieleni również w domu. »

smart home
01-03-2022

Podwyżki skłaniają Polaków do szukania nowych źródeł oszczędności. Rozwiązania smart home podnoszą standard życia, ale czy są w stanie obniżyć koszt mediów pomimo wzrostów opłat? »

28-02-2022

Szuflada zdecydowanie rządzi w każdej kuchni. Pomoże uporządkować, to co powinno być pod ręką i jednym sprytnym ruchem pokaże swoją zawartość. Podpowiadamy, które rozwiązania sprawdzą... »

Olejowanie drewna. O czym należy pamiętać?
22-02-2022

Drewno jest jednym z atrakcyjniejszych materiałów szeroko wykorzystywanych w dzisiejszym świecie. Widok naturalnych wzorów złożonych z drewnianych słojów nadaje nietuzinkowego stylu i... »

łożko kontynentalne
19-02-2022

Poszukiwanie komfortowych rozwiązań do sypialni dla singli jest odpowiedzią na jeden z globalnych trendów – wzrostu liczby singli. »

rejs kuchnia
07-02-2022

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek co zrobić, by kuchenne szafki były równie ładne i funkcjonalne wewnątrz, jak na zewnątrz? Tak, to możliwe – wystarczy sięgnąć po odpowiednie... »

01-02-2022

Płyty silikonowe i maty silikonowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu i codziennego życia. Gumy z silikonu to szeroka oferta, zarówno jeśli chodzi o rozmiary, jak i kolorystykę. »

26-01-2022

Klient – lider w produkcji armatury łazienkowej Nasz klient to firma z długoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji wanien, brodzików i umywalek wykonanych z... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!