Newsroom

Warsaw Home & Contract w rozszerzonej formule

Stoisko Manufaktury Łomża podczas Warsaw Home & Contract 2021. Fot. Tomasz Markowski.

Warsaw Home & Contract w rozszerzonej formule

Wiosenne targi w Nadarzynie to cztery wydarzenia obejmujące następujące sektory: architektury krajobrazu i ogrodu, materiałów wykończeniowych, dekoracji oraz elektroniki.

Targi Warsaw Home & Contract w Nadarzynie – flagowa impreza Ptak Warsaw Expo – poszerzają się o nowe strefy: Electronics, Gift & Deco, Green Days.

Naszą wizją było stworzenie pierwszego wydarzenia w Europie, które obejmie wszystkie elementy związane z dziedziną architektury, designu i budownictwa. Efektem naszych prac są zaplanowane 2 edycje Warsaw Home & Contract i aż 8 wydarzeń targowych, które obejmują takie branże jak: architektura krajobrazu i wnętrz, elektronika dla domu, dekoracje, wykończenie wnętrz, oświetlenie, wyposażenie wnętrz, wyposażenie kuchni, meble, materiały budowlane, wzornictwo oraz tekstylia dla domu – poinformowali organizatorzy Warsaw Home & Contract.

Targi Warsaw Home & Contract odbędą się w dniach 17-19 marca 2022 w Nadarzynie. Będą to 4 wydarzenia targowe obejmujące sektory: architektury krajobrazu i ogrodu, materiałów wykończeniowych, dekoracji wnętrz oraz elektroniki dla nowoczesnego domu. To okazja do spotkania się z czołowymi firmami z szerokiej gamy branż, jakie oferują te targi, podniesienia swoich kwalifikacji, dzięki licznym prelekcjom i zapoznania się z innowacjami na rynku.

II edycja Warsaw Home Build to święto sektora architektury i materiałów budowlanych. Podczas nadchodzącej odsłony czołowe firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują szeroką gamę produktów z branży. Na uczestników czekają prelekcje i kongresy, prowadzone przez liderów z dziedziny architektury. Impreza to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych. Targi Warsaw Home Build są jedyną na taką skalę platformą do promocji, analizy rynku i wymiany wiedzy branżowej w Polsce.

Warsaw Home Gift & Deco to międzynarodowe targi upominków i dekoracji. Przez trzy dni wystawcy będą prezentowali artykuły dekoracyjne oraz elementy wyposażenia wnętrz. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz kongres, który będzie cennym źródłem wiedzy branżowej.

Warsaw Home Green Days to międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Formuła imprezy umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w wydarzeniach towarzyszących, takich jak: Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show, Pokazy Arborystyczne, Warsztaty Vectorworks Landmark. Udział w targach jest okazją do zapoznania się z szeroką ofertą wystawców czy nawiązania relacji biznesowych.

Międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu – Warsaw Home Electronics – są szansą dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki dla domu do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających wydarzenie to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i informacji o zachodzących  w branży zmianach. Targi nie tylko statyczne ekspozycje, ale także ciekawe prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsza w Polsce impreza, która w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie oraz rozwiązania międzynarodowych producentów z sektora elektroniki dla domu.

ZOBACZ TAKŻE: Tak było na Warsaw Home & Contract 2021

Jesienną – 6. edycję Warsaw Home & Contract zaplanowano w dniach 29 września-1 października 2022 roku. Targi tradycyjnie obejmą 4 główne strefy: Light, Textile, Kitchen i Furniture, przyciągając najważniejszych projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.