Newsroom

Targi spoga+gafa 2024 w czerwcu w Kolonii

Targi spoga+gafa w Kolonii.

Targi spoga+gafa 2024 w czerwcu w Kolonii

Najbliższa edycja spoga+gafa odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2024 r. pod hasłem przewodnim „Odpowiedzialne ogrody”.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Targi spoga+gafa w Kolonii odnotowują duży wzrost liczby europejskich wystawców. Organizatorzy już kilka tygodni temu informowali, iż prawie w całości wyprzedali przestrzeń w halach wystawienniczych Koelnmesse. 96% powierzchni wystawienniczej obejmują rezerwacje.

Organizatorzy chcą zapełnić 14 hal

Największe na świecie targi ogrodnicze i grillowe spoga+gafa odnotowują wysoki poziom umiędzynarodowienia wystawców. Ponadto 14 hal targowych w dniach 16–18 czerwca będzie niemal całkowicie zapełnionych. Z około 96% zarezerwowanej powierzchni wystawienniczej i wysokim wskaźnikiem zmian rezerwacji, spoga+gafa kontynuuje sukces z ubiegłego roku.

Ponad 1850 wystawców z 58 krajów oznacza, że w 2023 r. wiodące światowe targi odnotowały wzrost, zarówno liczby wystawców z Europy i regionu DACH, jak również innych kontynentów. Powtórzenie tego wyniku jest możliwe również w 2024 r. W szczególności udział firm z Europy i Ameryki Północnej znacznie wzrósł w porównaniu z rokiem ubiegłym. W dodatku swój udział w targach potwierdziło wiele firm krajowych i międzynarodowych. Wśród nich jest wielu dużych graczy, a ponadto renomowanych marek, ale są też debiutanci i start-upy.

W obliczu trudnych okoliczności panujących w branży Stefan Lohrberg, dyrektor spoga+gafa, uważa status rezerwacji targów Garden Lifestyle za ważny, pozytywny sygnał:

Dzięki wyraźnemu zaangażowaniu w spoga+gafa firmy wysyłają silny sygnał pomimo trudnych warunków rynkowych. Ponadto spoga+gafa jest najważniejszym miejscem spotkań w branży i otwiera nowe, unikalne możliwości biznesowe – ostatecznie cała branża czerpie korzyści z udanego spotkania.

Program spoga+gafa w Kolonii zdominuje motyw przewodni

Tegoroczne hasło przewodnie „Odpowiedzialne ogrody” cieszy się szerokim zainteresowaniem branży i odgrywa główną rolę w projektowaniu terenów targowych. Międzynarodowi eksperci zgłębią ten temat w ramach wykładów i formatów pogadanek w „Forum Garden Cafe”. Ponadto na odwiedzających czeka zróżnicowany program wydarzeń ze specjalnymi obszarami, takimi jak „Boulevard of Ideas”, „POS Green Solution Islands”, Outdoor Lifestyle Trend Show” oraz wycieczki tematyczne. Organizatorzy kładą nacisk na wyzwania stojące przed branżą i rozwiązania, które będą kształtowały jej przyszłość.

Odliczanie do targów

Kolońskie targi spoga+gafa to miejsce spotkań ekspertów i decydentów zielonego przemysłu z całego świata. Jako wydarzenie networkingowe dostarczają ważnych impulsów, innowacji i rozwiązań odpowiadających aktualnym wyzwaniom branży ogrodniczej.

ZOBACZ TAKŻE: Kolory wracają do ogrodów

Projektowanie i pielęgnacja ogrodów są dzisiaj bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek. Wydajność i zrównoważony rozwój, jeśli chodzi o ogrodnictwo, gwarantują:

  • innowacyjne, wielofunkcyjne narzędzia ogrodnicze,
  • przyjazne dla środowiska metody pielęgnacji,
  • produkty neutralne pod względem emisji CO2,
  • produkty pochodzące z recyklingu,
  • rosnąca popularność ogrodów na własne potrzeby.

Dlatego w dniach 16-18 czerwca 2024 r. największe na świecie targi ogrodnicze i BBQ zaprezentują najnowsze trendy w obszarze tworzenia i pielęgnacji ogrodów. Przedsiębiorcy omówią tendencje na nadchodzący sezon, a wyjątkowa oferta sprawi, że spoga+gafa 2024 to miejsce, w którym warto być.