Newsroom

Targi meblowe w Poznaniu dopiero w lutym

Libro, MEBLE POLSKA 2020.

Targi meblowe w Poznaniu dopiero w lutym

Branża meblarska będzie jednak musiała zaczekać na kontraktacje na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do kolejnej edycji MEBLE POLSKA pozostaje jeszcze kilka miesięcy.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Jesienią w Poznaniu nie zostaną zorganizowane targi meblowe.

Nasze rozmowy z producentami mebli utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepszym okresem na organizację udanych kontraktacji meblowych jest początek roku. Dlatego zapraszamy wszystkich na targi MEBLE POLSKA do Poznania w dniach 22-25 lutego 2022 roku – mówi Józef Szyszka, dyrektor targów MEBLE POLSKA.

Grupa MTP była w pełni przygotowana do organizacji we wrześniu – zgodnie z wcześniejszymi sugestiami niektórych stałych uczestników – wydarzenia targowego dla branży meblarskiej o zasięgu krajowym. Ostatecznie jednak zdecydowana większość potencjalnych wystawców dokonała już kontraktacji na najbliższy sezon w pierwszej połowie roku. Część z nich skorzystała przy tym z majowej edycji online targów MEBLE POLSKA, w której wzięło udział 54 wystawców oraz 1002 uczestników z 44 krajów.

ZOBACZ TAKŻE: Jak idą przygotowania do targów DREMA?

Wspólnie z naszymi partnerami doszliśmy do wniosku, że w takiej sytuacji organizowanie jesiennego wydarzenia nie przeniesie ich uczestnikom wystarczających korzyści biznesowych. Przygotowujemy już zatem kolejną edycję targów MEBLE POLSKA w normalnym lutowym terminie – informuje Józef Szyszka.

Według wstępnych deklaracji wystawców ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2022 będzie równie okazała jak ostatnia ich edycja przed pandemią.

Wszyscy w branży, zarówno producenci, jak i kupcy meblowi tęsknią już za bezpośrednimi spotkaniami i rozmowami – mówi Józef Szyszka.