Newsroom

Start I fazy CIFF Guangzhou

179867217

Start I fazy CIFF Guangzhou

750 tys. m2, 4 tys. wystawców, 300 tys. zwiedzających, ponad 20 inspirujących wystaw designu i około 100 konferencji. I faza 47. edycji CIFF Guangzhou potrwa od 18 do 21 marca 2021 roku.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Z biegiem lat, poza tym, że CIFF Guangzhou jest wiodącą platformą biznesową w Azji, w coraz większym stopniu staje się miejscem spotkań i dialogu: punktem odniesienia dla projektowania, dobrego życia i inteligentnej pracy.

Wydarzenia i konferencje projektowe mnożą się, w związku z czym przybywa ich z edycji na edycję. Coraz więcej czasu i miejsca poświęca się projektantom, ekspertom od trendów, markom projektowym, a także mediom, stowarzyszeniom branżowym, akademiom i młodym talentom.

Pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym, nie zaniedbując aspektów handlowych i biznesowych, CIFF chce oferować ludziom coraz wyższy standard życia.

Targi CIFF Guangzhou 2021 zostały zaplanowane w dwóch fazach, organizowanych według produktów: pierwsza, od 18 do 21 marca, jest poświęcona meblom domowym, artykułom domowym i materiałom, meblom ogrodowym i wypoczynkowym. Druga faza ma trwać od 28 do 31 marca i będzie poświęcona meblom biurowym, do wnętrz publicznych, hotelowym oraz maszynom i komponentom, a także surowcom.

CIFF Guangzhou – miejsce dialogu

Z biegiem lat, oprócz bycia wiodącą platformą biznesową w Azji, CIFF w coraz większym stopniu staje się miejscem spotkań i dialogu: punktem odniesienia dla projektowania, dobrego życia i inteligentnej pracy, w której komunikacja ożywa, zaczynając od produktów, aby sprostać tym, czego ludzie naprawdę potrzebują.

I tak wydarzenia i konferencje projektowe mnożą się z edycji na edycję, dając więcej miejsca uznanym projektantom, ekspertom od trendów, markom projektowym, ale nawet mediom, stowarzyszeniom branżowym, akademiom, młodym talentom i wszystkim, którzy wciąż marzą o projektowaniu.

Pomiędzy rzeczywistością a wirtualnością, nie zaniedbując aspektów handlowych i biznesowych, CIFF tworzy kulturę zwiększającą zrozumienie i nowe rozwiązania, aby oferować ludziom coraz wyższy standard życia.

Wyróżnia się tym samym produkty pod względem ich najważniejszych prerogatyw, detali, materiałów, a przede wszystkim jakości.

Oto główne wydarzenia tematyczne zaplanowane na Canton Fair Complex podczas CIFF Guangzhou 2021: „Design Spring” Contemporary Chinese Furniture Design Show, które przywołując „Trójcę sztuki, designu i życia” pod kierunkiem Wen Hao (Dziekana Instytutu Badań Meblarskich Akademii Sztuk Pięknych w Kantonie) oraz działalność znanych projektantów, w tym m.in. Hou Zhengguang, Song Tao, Mao Jihong, Wu Bin i Liu Feng zaprezentują się na wystawie o powierzchni 20 tys. m2 z ponad 80 chińskimi oryginalnymi markami do projektowania domów, setkami chińskich artystów i projektantów, aby promować rozwój chińskiego wzornictwa i oferty przewodnik dla odwiedzających, aby mogli lepiej zrozumieć obecny poziom osiągniętego projektu.

Główny kurator Wen Hao określił tę wystawę jako „chińskie oryginalne meble w procesie przechodzenia od sztuki do życia, od Chin do świata, od teraźniejszości do przyszłości, od myśli do działania”.