Newsroom

Showroom marki Puszman w Poznaniu już otwarty

Otwarcie showroomu marki Puszman w Galerii Polskie Meble.

Showroom marki Puszman w Poznaniu już otwarty

Nowy showroom Puszman został otwarty 7 marca 2024 roku, w poznańskiej Galerii Polskie Meble. Powstał z potrzeby zaprezentowania kolekcji mebli mieszkańcom Poznania i okolic.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Poznańskie wydarzenie było efektem realizowanej przez markę strategii rozwoju własnej sieci sprzedaży. Pierwszy showroom marki Puszman powstał w ubiegłym roku, we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar. W perspektywie pierwszego półrocza roku, firma planuje otworzyć również showroomy w Katowicach i w Warszawie. 

Początki firmy Puszman sięgają 1955 r.

Puszman to polska marka mebli wypoczynkowych, doskonale rozpoznawalna w kraju i za granicą. Wyróżniają ją oryginalne wzornictwo, wysoka jakość i funkcjonalność mebli. Marka nie boi się odważnych form, tworzy projekty zgodne ze światowymi trendami, oferując swoim klientom przede wszystkim sofy, narożniki i fotele o wysokiej jakości.

ZOBACZ TAKŻE: Showroom Puszman otwarty we Wrocławiu

Puszman projektuje i produkuje meble wypoczynkowe nieprzerwanie od 1955 roku. To firma założona i zarządzana przez rodzinę, z pokolenia na pokolenie. Inspiruje do funkcjonalnego urządzania domowej przestrzeni. Piękne wnętrze to spokój, harmonia, wygoda lub wręcz odwrotnie: energia, radość i pełny dom. Takie właśnie są meble marki Puszman – wygodne, funkcjonalne i o wysokiej jakości. W dodatku te trzy cechy są gwarancją wyjątkowego komfortu.

Co oferuje showroom Puszman?

Marka Puszman zaprasza do poznania jej bliżej w Galerii Polskie Meble w Poznaniu. Wyróżnikiem Showroomu Puszman jest stała oferta darmowych próbek tkanin, które mogą pomóc w decyzji zakupowej oraz darmowe porady z projektantem wnętrz. Klienci będą również mogli zakupić meble w dogodnych ratach. Oprócz atrakcyjnej oferty, sprzedawcy doradzą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, zaproponują meble i tkaniny, dobiorą dekoracje.

Nowy showroom marki Puszman w Galerii Polskie Meble w Poznaniu.
Nowy showroom marki Puszman w Galerii Polskie Meble w Poznaniu.

Firma zaprasza do odwiedzenia showroomu Puszman, a także zainspirowania się propozycjami, odpoczynku na wybranym meblu. A wszystko w otoczeniu pięknych aranżacji meblowych, komfortu, zapachu i smaku wyśmienitej kawy.