Newsroom

Salone del Mobile.Milano przełożone na 2021 r.

Tegoroczna edycja Salone del Mobile.Milano została odwołana.

Salone del Mobile.Milano przełożone na 2021 r.

Tegoroczna edycja Salone del Mobile.Milano została odwołana. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-18 kwietnia 2021 r.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25 lutego, uległa zasadniczej zmianie. Chociaż organizatorzy byli zdeterminowani, by dotrzymać terminu czerwcowego i by coroczne wydarzenie odbyło się zgodnie z planem, aktualne okoliczności i niepewność oznaczają, że tegoroczna edycja nie może się odbyć.

Salone del Mobile.Milano 2021 będzie obchodzić 60-lecie i będzie wydarzeniem specjalnym dla całego sektora. Po raz pierwszy wszystkie odbywające się co dwa lata wystawy odbędą się w połączeniu z Salone Internazionale del Mobile, International Furnishing Accessories Exhibition, Workplace 3.0, S.Project i SaloneSatellite. Oznacza to, że EuroCucina, FTK (Technology For the Kitchen) International Bathroom Exhibition odbędą się również w przyszłym roku, wraz z Euroluce, które było już zaplanowane na 2021 r.

Te wielkie branżowe targi będą okazją do zrewitalizowania firm i całego łańcucha dostaw dzięki synergii z Salone del Mobile.Milano i Mediolanem.