Rankingi

Gala Diament Meblarstwa 2023 już dzisiaj!

Gala Diament Meblarstwa 2023. Miesięcznik i portal BIZNES.meble.pl.

Gala Diament Meblarstwa 2023 już dzisiaj!

Mundial trwa w najlepsze, a sportowe emocje udzielają się nam wszystkim. Czy jest lepsze miejsce na finał konkursu Diament Meblarstwa od restauracji NINE’s, której współwłaścicielem jest Robert Lewandowski?

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej powoli wchodzą w decydującą fazę. W konkursie Diament Meblarstwa 2023 wszystkie rozstrzygnięcia są już za nami, ale to nie znaczy, że obędzie się bez niespodziewanych zwrotów akcji.

Diamenty dla najlepszych

Na ten dzień laureaci czekali od wielu tygodni. To właśnie dzisiaj – 7 grudnia 2022 roku – zwycięzcy odbiorą statuetki, spotkają się z jurorami, partnerami i patronami konkursu. Gorącą atmosferę, z której słynie NINE’s, dodatkowo podgrzeją organizatorzy – Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Grupa Meble.pl S.A. – którzy szykują wieczór pełen niespodzianek.

NINE's przed Galą Diament Meblarstwa.
NINE’s na kilka godzin przed galą Diament Meblarstwa.

7 grudnia to również data oficjalnej premiery konkursowego katalogu – specjalnej publikacji, w której znajdują się wszystkie zgłoszone do tegorocznej edycji produkty. Egzemplarze najnowszego wydania otrzymają wszyscy zaproszeni goście, wersja online będzie ogólnodostępna.

ZOBACZ TAKŻE: Kto zdobył Diament Meblarstwa 2023?

O promocję tegorocznych zmagań konkursowych, najlepiej jak potrafią, dbają Patroni Honorowi i Medialni: portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską. Coś wyjątkowego na finał szykuje natomiast Partner Strategiczny tegorocznej edycji konkursu Diament Meblarstwa – firma Allianz Trade.

Gdzie szukać relacji z Diamentowej Gali?

Fotorelację z wydarzenia będzie można już niebawem obejrzeć na zupełnie nowym, odświeżonym portalu, jak również w styczniowym wydaniu miesięcznika BIZNES.meble.pl.

Warto zaglądać na stronę internetową konkursu Diament Meblarstwa 2023, a także obserwować profile Diament Meblarstwa i BIZNES.meble.pl na Facebooku.

Diament Meblarstwa 2023 plansza z patronami. Miesięcznik i portal branży meblarskiej BIZNES.meble.pl.