Newsroom

Salon Agata na Okęciu otwarty po remoncie

Salon Agata na Okęciu. Fot. Agata.

Salon Agata na Okęciu otwarty po remoncie

Sieć Agata udostępniła klientom swój flagowy obiekt na warszawskim Okęciu. Jeden z dwóch punktów sprzedaży sieci na mapie Warszawy przeszedł generalny remont.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

W salonie Agata, znajdującym się przy Alei Krakowskiej 61 w Warszawie na Okęciu, przygotowano ekspozycje mebli w różnych stylach i ponad 180 boksów aranżacyjnych. Obiekt liczy blisko 19 tys. m2 powierzchni, które obejmują aż trzy piętra z szeroką ofertą produktową marki. W świeżo zmodernizowanym sklepie klienci znajdą w nich pomysły na urządzenie m.in. kuchni, pokoju dziennego, dziecięcego, jadalni czy sypialni.

Gruntowny remont warszawskiego obiektu zaczął się w listopadzie ub.r.

Generalna przebudowa salonu Agata na warszawskim Okęciu to jedna z naszych kluczowych inwestycji. Prace zostały przeprowadzone kompleksowo i na szeroką skalę: począwszy od wymiany wszystkich instalacji, poprzez montaż nowoczesnego oświetlenia i kompletną przebudowę boksów aranżacyjnych, aż po dostosowanie standardu ekspozycji mebli i dekoracji do aktualnych trendów. Dołożyliśmy starań, aby wygląd sklepu był w pełni zgodny z najnowszymi rozwiązaniami w tym zakresie. Po intensywnym remoncie, z dumą otworzyliśmy kolejną część obiektu i zapraszamy na komfortowe zakupy wszystkich, którzy mają w planach zmiany w domowej przestrzeni – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata.

Nowością w ekspozycji oferty są także specjalne strefy inspiracji, przedstawiające popularne motywy wnętrzarskie: Modern, Glamour, Natural, Romantica, Young oraz specjalna strefa inspiracji MN’S dla mężczyzn. Z kolei na parterze salonu znajduje się m.in. oferta stylowych dodatków dla domu, takich jak lampy, dywany, tekstylia, dekoracje, akcesoria do kuchni, jadalni, czy łazienki.

Obecnie sieć Agata liczy 29 wielkopowierzchniowych salonów. Wszystkie ze sklepów działają zgodnie z przyjętymi w kraju zasadami bezpieczeństwa i procedurami ostrożności związanymi z koronawirusem.