Newsroom

Przed nami VIII Kongres Meblarski

Ogólnopolski Kongres Meblarski, edycja 2022.

Przed nami VIII Kongres Meblarski

13 września 2023 roku w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, odbędzie się VIII Ogólnopolski Kongres Meblarski „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Kongres Meblarski „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska” organizowany jest przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. Jest to cykliczne, coroczne spotkanie przedsiębiorców z branży meblarskiej. W trakcie jego trwania omawiane są strategie działania, a ponadto prezentowane są pomysły na rozwijanie biznesu w obliczu nowych wyzwań.

VIII Ogólnopolski Kongres Meblarski odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, w pawilonie 10.

Kongres Meblarski – program

W trakcie VIII Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska” odbędą się wykłady i panele dyskusyjne, jak np.:

  • Konkurencja z producentami z Azji na rynkach zagranicznych – wykład i panel dyskusyjny
  • Automatyzacja branży! – Jak wyglądamy na tle świata? – panel dyskusyjny
  • Bieżąca sytuacja i perspektywy branży drzewno-meblarskiej w Polsce
  • Ekoprojektowanie – perspektywa polskiego meblarstwa – wykład
  • Strategie na trudne czasy! Przykłady firm i marek, które opierają się recesji – panel dyskusyjny
  • O designie i jego wpływie na konkurencyjność branży. Czy polskie meble wypracowały unikalny design, a Polska potrafi zbudować markę opartą na designie? – panel dyskusyjny

Podczas Kongresu poznamy również tegorocznych laureatów nagrody Ambasador Meblarstwa. Statuetką Ambasador Meblarstwa wyróżnia się osoby, ale i firmy szczególnie zasłużone dla branży meblarskiej.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, natomiast zgłoszenia można przesyłać do 8 września 2023 r. na adres: Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM, paulina.swiezek@oigpm.org.pl