Branża

W aranżacji kuchni ważna jest nie tylko funkcjonalność

Paulina Skaba, ekspertka ds. mebli kuchennych Salonów Agata.

W aranżacji kuchni ważna jest nie tylko funkcjonalność

Paulina Skaba, ekspertka ds. mebli kuchennych Salonów Agata, mówi o różnych aspektach aranżacji kuchni.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Od pewnego czasu utrzymują się dwa trendy. Po pierwsze, wśród klientów sieci meblowych widać bardzo duże zapotrzebowanie na personalizowane meble. To meble, które pozwalają samodzielnie tworzyć aranżacje pod wymiar pomieszczeń. Po drugie, wciąż widoczny jest trend wpisywania kuchni w salon.

Często aneks planuje się na jednej ze ścian. Zestawia się z jadalnianym stołem czy witrynami do przechowywania naczyń. Ma to związek z tym, że wspólne przygotowywanie posiłków zaczynamy traktować jak odprężający relaks, niecodzienny obowiązek.

ZOBACZ TAKŻE: Wielofunkcyjne, bliskie naturze

Te dwie tendencje sprawiają, że bardzo ważnym aspektem w obszarze aranżacji kuchni oprócz funkcjonalności, jaką klient może samodzielnie uzyskać z łączenia wybranych modułów dostępnych nawet w 7 dni, jest możliwość wyboru takiego jej wykończenia. Chodzi o to, aby perfekcyjnie współgrało ze stylem panującym w salonie.

W ofercie Salonów Agata znaleźć można modułowe meble kuchenne Qubik, dzięki którym zaaranżujemy kuchnię wpisującą się w te trendy. Szeroki wybór korpusów i akcesoriów wewnętrznych, frontów oraz uchwytów sprawia, że będzie ona perfekcyjnie dostosowana do potrzeb pod względem praktycznym i wizualnym.

Artykuł został opublikowany w miesięczniku BIZNES.meble.pl, nr 8/2023