Newsroom

Protest przemysłu drzewnego

Designed by macrovector / Freepik

Protest przemysłu drzewnego

Dość niszczenia polskiego przemysłu drzewnego! PIGPD apeluje o liczny udział w proteście, który odbędzie się 15 października o 10.30 przed kancelarią premiera przy Alejach Ujazdowskich.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego poinformowała, że w związku z napływającymi do biura Izba postulatami w sprawie organizacji protestu, PIGPD zgłosiła chęć przeprowadzenia demonstracji pod kancelarią Prezesa Rady Ministrów. 7 października zgłoszenie zostało zarejestrowane – w przyszłym tygodniu dojdzie do manifestacji.

PIGPD wydała komunikat, w którym zaprasza w dniu 15 października 2021 roku (piątek) do Warszawy na godzinę 10:30 pod kancelarię premiera przy Alejach Ujazdowskich wszystkich, którzy chcą zaprotestować przeciwko polityce rządu i Lasów Państwowych niszczącej polski przemysł drzewny.

ZOBACZ TAKŻE: Zasady poszły w las

Zapraszamy, byśmy wspólnie pokazali, że nie godzimy się na traktowanie naszej branży w sposób urągający wszelkim zasadom współpracy i wzajemnego szacunku. Zorganizujcie się w grupach, powiadomcie swoich znajomych. Apelujemy o Wasz udział. Pokażmy, że jest nas wielu. Nasz głos i presja mają znaczenie – wzywa Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w akcji protestacyjnej proszeni są przesyłanie do biura Izby – na adres biuro@pigpd – zgłoszeń zawierających nazwę firmy i liczbę uczestników. PIGPD prosi także o wyznaczenie osoby kontaktowej i odpowiedzialnej za utrzymanie porządku (jeżeli przyjeżdża większa liczba osób np. autokarem).