Newsroom

Platforma cyfrowa zamiast targów w Meksyku

Tecno Mueble Internacional 2019.

Platforma cyfrowa zamiast targów w Meksyku

Expo Mueble Internacional i Tecno Mueble Internacional zostały przełożone na 2021 r. W dniach 23-26 września br. zostanie utrzymana platforma cyfrowa do spotkań B2B.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

65. targi Expo Mueble Internacional, letnia edycja i 32. edycja Tecno Mueble Internacional zostały odwołane i przełożone na 2021 r. W celu dalszego promowania reaktywacji gospodarczej i biznesu sektora przetwórstwa drewna i produkcji mebli, na obu targach w dniach 23–26 września br. zostanie utrzymana platforma cyfrowa do spotkań B2B.

Abelardo Arreola, prezes Stowarzyszenia Producentów Mebli Jalisco (AFAMJAL) i Bernd Rohde, dyrektor zarządzający Targów Hanowerskich w Meksyku, ogłosili, że po ocenie stanu zagrożenia zdrowia spowodowanego COVID-19 w Meksyku, a w szczególności w stanie Jalisco, Komitet Organizacyjny Expo Mueble Internacional i Tecno Mueble Internacional odwołały obie wystawy w br.

Dla AFAMJAL i Hannover Fairs Mexico zdrowie odwiedzających, wystawców, pracowników, dostawców i gości jest naszym priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy, że najlepszym sposobem zagwarantowania zdrowia wszystkich uczestników jest przełożenie obu wystaw – powiedział Abelardo Arreola. – Z tego powodu podjęliśmy decyzję o odwołaniu edycji 2020 i skupieniu naszych wysiłków na edycji 2021. Aby przyspieszyć reaktywację gospodarczą, wdrożymy innowacyjne rozwiązania cyfrowe, które pozwolą na generowanie biznesów on-line w tym roku.

Przewidując obecną sytuację, w ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad stworzeniem cyfrowej platformy spotkań B2B, która odbędzie się w dniach 23-26 września, oferując wirtualną przestrzeń, w której wystawcy i profesjonalni nabywcy, krajowi i międzynarodowi, będą mogli tworzyć okazje biznesowe, planować spotkania i poszerzać portfolio swoich klientów – dodał Bernd Rohde.

Prezes AFAMJAL powiedział, że: dzięki tej decyzji i wykorzystaniu platformy B2B, letnia edycja Tecno Mueble Internacional i Expo Mueble Internacional, będzie dążyć do objęcia pozycji liderów w wykorzystaniu wirtualnych narzędzi w branży, aby rozszerzyć wachlarz opcji dla wystawców w celu dotarcia do większej liczby nowych nabywców.