Newsroom

Pierwsze w Polsce Studio Oświetlenia Agata

Studio Oświetlenia Agata w Katowicach.

Pierwsze w Polsce Studio Oświetlenia Agata

17 listopada 2023 r. zostało otwarte największe na Śląsku Studio Oświetlenia Agata w Katowicach przy Alei Roździeńskiego 93. To pierwsza tego typu przestrzeń handlowa znanej marki. Jej powierzchnia wynosi ponad 1 tys. m2.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024


Studio Oświetlenia Agata oferuje największy na Śląsku wybór lamp. Klienci znajdą w nim zarówno lampy wiszące, stojące, biurkowe, stołowe, jak również kinkiety. Nie mogło w nim zabraknąć inteligentnych systemów oświetlenia smart home, zewnętrznych i ogrodowych oraz żarówek. Natomiast na bardziej wymagających klientów czeka strefa lamp premium.

Szeroki wybór modnych modeli lamp

Formy pełne elegancji, nowoczesne wzornictwo oraz oryginalne kształty pozwolą na dopasowanie oświetlenia do każdego rodzaju wnętrza. Z kolei strefa inspiracji pomoże klientom stworzyć wyjątkowe rozwiązania aranżacyjne.

ZOBACZ TAKŻE: Agata otworzy jeden z największych sklepów w Polsce

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

W studiu można zrobić kompleksowe zakupy oświetlenia do całego domu i ogrodu. Jest to możliwe dzięki przestronnej powierzchni, która skupia cały asortyment w jednym miejscu.

Inteligentne systemy oświetlenia do domu

Oprócz tradycyjnego rodzaju oświetlenia, w studiu w Katowicach znaleźć można także wiele inteligentnych rozwiązań oświetleniowych do domu.

Jednym z nich jest opracowany system Q – Smart Home Lights. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na sterowanie oświetleniem i jest w stanie obsługiwać nawet 50 źródeł światła. Oświetlenie można dostosować do swoich potrzeb i rytmu dnia dzięki rozbudowanym funkcjom świetlnym takim jak: budzenie, alarm lub czytanie.

Studio Oświetlenia Agata - rozwiązania smart home.
Studio Oświetlenia Agata – rozwiązania smart home. Fot. Biuro prasowe Agata.

Studio Oświetlenia Agata oferuje oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe

W szerokiej gamie asortymentu dostępnej jest także oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe. Wyróżniającymi się produktami są ozdobne kule lub podświetlane donice na kwiaty, a także lampy stojące w kształcie latarni dostępne w różnych rozmiarach.

Strefa oświetlenia premium

Strefa premium oferuje lampy nie tylko polskich dostawców (Zuma Line, Argon). Można tu znaleźć również włoskie marki (Artemide, Illuminati Lighting, Slide, Fabbian, Ideal-Lux). Klienci znajdą w niej każdego rodzaju oświetlenie – od kryształowych żyrandoli po nowoczesne formy lamp LED-owych.

Studio Oświetlenia Agata - strefa premium.
Studio Oświetlenia Agata – strefa premium. Fot. Biuro prasowe Agata.

Promocje na Black Days

Z okazji Black Days klienci mogą skorzystać z rabatów do 30% na tysiące mebli i dodatków albo do 30 rat 0% bez dodatkowych kosztów. Ponadto tylko od piątku 24 listopada do poniedziałku 27 listopada w sklepach Agata trwają Light Days – wybrane lampy aż 20% taniej.

Nowo otwarte Studio Oświetlenia Agata znajduje się w sklepie w Katowicach, na parterze, tuż obok outletu.