Newsroom

Agata otworzy jeden z największych sklepów w Polsce

Sklep Agata przy Paprotnej we Wrocławiu.

Agata otworzy jeden z największych sklepów w Polsce

Otwarcie drugiego sklepu Agata w stolicy Dolnego Śląska zbliża się wielkimi krokami. Już 26 października przy ulicy Paprotnej 12 we Wrocławiu uruchomiony zostanie trzeci w tym roku salon należący do sieci i jeden z największych w kraju.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Obok warszawskiego Targówka, sklep Agata przy Paprotnej we Wrocławiu będzie jednym z największych. To drugi taki obiekt na terenie miasta. Pierwszy znajduje się na Bielanach Wrocławskich.

Agata rozwija sieć i szykuje nowości

Powierzchnia ekspozycyjna salonu wyniesie ponad 14 tys. m2. W sklepie znajdzie się aż 158 boksów aranżacyjnych z meblami i dodatkami do pokoju dziennego, młodzieżowego i dziecięcego oraz sypialni. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z szerokiego wyboru stołów i krzeseł, materacy czy szaf. Całość dopełni jedno z największych studiów kuchennych z pomysłami na urządzenie funkcjonalnej i modnej kuchni. Będzie to trzecie największe studio kuchenne w sieci Agata. Klienci będą mieli okazję samodzielnie lub z pomocą doradcy zaprojektować kuchnię na wymiar, dzięki szerokiej gamie komponentów. W zależności od wybranej kolekcji, meble w Agacie dostępne są nawet w 7 dni. W ofercie znajduje się również duży wybór produktów AGD.

Nowością, która pojawi się w sklepie Agata przy Paprotnej we Wrocławiu będzie system Multimod, dzięki któremu możliwe jest stworzenie spersonalizowanych szafek RTV, komód, witryn czy nawet nowoczesnych meblościanek. Każdy z systemów mebli modułowych oferuje możliwość wyboru spośród frontów, blatów i uchwytów w różnych kolorach i stylach.

Na klientów czeka również szeroki asortyment dodatków i akcesoriów do domu, takich jak: lampy, dywany, tekstylia, artykuły kuchenne i łazienkowe, dekoracje i wiele innych.

Nasza sieć stale się rozwija. Otwieramy już drugi sklep we Wrocławiu, ponieważ nieustannie dążymy do tego, żeby być blisko klientów i zapewnić im możliwie jak najlepszy dostęp do naszych produktów. Jest to również trzeci sklep otwierany w bieżącym roku i jeden z największych – zapowiada Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Kiedy otwarcie sklepu Agata we Wrocławiu, co czeka na klientów?

Najnowszy salon sieci Agata po raz pierwszy przyjmie klientów we czwartek 26 października. Obiekt znajduje się u zbiegu ulic Paprotnej i Żmigrodzkiej we Wrocławiu.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, sieć przygotowała dla klientów specjalny hit zakupowy: lampa biurkowa i czajnik za jedyne 5 zł. Oferta jest limitowana i dostępna wyłącznie w sklepie przy ul. Paprotnej 12 we Wrocławiu. Na otwarcie przygotowano także specjalną gazetkę (czas trwania: 26. 10 – 4. 11. 2023 r.) z atrakcyjnymi promocjami na wiele mebli i dodatków – informuje sieć.

ZOBACZ TAKŻE: Agata ponownie otwiera sklep w Kobylnicy

Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych sklepów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Obejmuje 33 wielkopowierzchniowe sklepy zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.