Newsroom

Otwarcie showroomu Nowego Stylu w samym centrum Wrocławia

Otwarcie showroomu Nowego Stylu w samym centrum Wrocławia

Pandemia pokazała, jak bardzo potrzebujemy elastycznych przestrzeni. Nagła praca z domu, niedostosowanego do trybu home office, dla wielu osób w dalszej perspektywie była ciężkim doświadczeniem. Dlatego, aby dostosować wnętrze do obecnych realiów, słowem klucz wrocławskiego showroomu Nowego Stylu stała się multifunkcjonalność. 

W praktyce oznacza to przestrzeń, którą łatwo można przearanżować, bez potrzeby budowania nowych ścian czy innych gruntownych zmian. Spełnia ona wszystkie potrzeby swoich użytkowników, sprzyjając koncentracji i komunikacji, inspirując i zapewniając wysoki komfort ergonomiczny. Aby to osiągnąć, zadbaliśmy o świetną akustykę wnętrz, przyjazne kolory, przyjemny zapach, odpowiednią ilość światła, dużo zieleni i nienarzucające się dekoracje – komentuje Joanna Perek, architektka Nowego Stylu, która projektowała wnętrza wrocławskiego showroomu. – Nie zabrakło także biurek elektrycznych, miejsc luźnych i bardziej formalnych spotkań oraz oczywiście – wygodnych krzeseł.

Wrocław to trzeci co do wielkości rynek nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce. Nowoczesne centra biurowe, topowe międzynarodowe marki, dynamicznie rozwijające się projekty w strefach ekonomicznych otaczających miasto to charakterystyka tej lokalizacji. Obserwując rozwój Wrocławia również chcieliśmy jako Nowy Styl być bliżej naszych klientów, by na co dzień inspirować i edukować branżę pokazując najciekawsze rozwiązania meblowe dla biur. Nasz showroom to przede wszystkim miejsce spotkań i inspiracji. Projekt showroomu oddaje kierunek zmian w projektowaniu i wyposażaniu przestrzeni biurowych. Pokazujemy w nim wiele odważnych rozwiązań, niebanalny design i to, jak same produkty poprzez multifunkcyjność i elastyczność wpływają nie tylko na wygląd biura, ale i zadowolenie pracowników. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin! Mieścimy się w biurowcu Pegaz przy Grabarskiej 2 – mówi Sebastian Osuch – Sales Director – Regional Cities w Nowym Stylu.

Reklama
banner-przewodnik-architekta-300x250

Co znajdziesz we wrocławskim showroomie Nowego Stylu?

• przestrzeń do spotkań i rozmów o designie, najlepiej przy barze kawowym w towarzystwie świeżo palonej kawy,

• przykład małego, ale maksymalnie praktycznego pokoju w stylu home office,

• aranżację miejsca spotkań na wygodnych sofach akustycznych,

• budkę telefoniczną, będącą żywą reklamą twórczości Colaniego,

• miejsca pracy wyposażone w ergonomiczne workbenche,

• salę konferencyjną, rzeźbiarsko ozdobioną krzesłami Xilium wpisanymi w regał,

• miejsce do pracy ze wzornikami i materiałami,

• inspirującą atmosferę i ludzi, którzy chętnie doradzą w kwestii aranżacji przestrzeni.

Nowy Styl – Showroom Wrocław

Budynek Pegaz

Ul. Grabarska 2, Wrocław