Newsroom

Nowy sklep KOMFORT HOME w Lublinie

KOMFORT HOME w Lublinie.

Nowy sklep KOMFORT HOME w Lublinie

Już w piątek 25 sierpnia odbędzie się otwarcie nowego sklepu KOMFORT HOME w Lublinie przy ulicy Jana Pawła II 51.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Powierzchnia najnowszego sklepu sieci KOMFORT to prawie 1 500 m2. Koncept marki KOMFORT HOME w Lublinie umożliwia realizację pełnego procesu remontowo-aranżacyjnego w kompleksowy sposób.

Jaka jest oferta nowego sklepu w Lublinie?

Przede wszystkim sklep ma w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, płytek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji. Ponadto na miejscu istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi doradzających Opiekunów Klienta, projektantów, czy umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów. Każdy Klient ma zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

W dniach 25-29 sierpnia w sklepie będzie można skorzystać z rabatu -20% na nieprzecenione produkty. Promocja obejmie taki asortyment, jak: podłogi, dywany, łazienki, drzwi, kuchnie, meble, dekoracje. Rabat nie dotyczy usług. W dniu otwarcia, a następnie przez cztery kolejne dni codziennie pierwszych 50 osób otrzyma produkt-niespodziankę za symboliczną złotówkę.

Uroczyste otwarcie w sobotę to także dzień dla całej rodziny. W planie wydarzenia KOMFORT zorganizuje strefę chilloutu przed sklepem.

Komfort Home w Lublinie – adres i godziny otwarcia

  • Otwarcie: 25 sierpnia 2023, godzina 10:00
  • Adres: Lublin, Jana Pawła II 51
  • Planowane godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 10:00-20:00
  • W niedziele handlowe: 10:00-20:00
  • Dojazd: autobusami linii: 12, 14, 26, 45, 46, 85 oraz trolejbusami: 150 i 160

ZOBACZ TAKŻE: Drugi KOMFORT HOME w Katowicach

O sieci KOMFORT:

Sklepy KOMFORT S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg – to ponad 50 000 produktów dostępnych w ofercie. Firma słynie z z szerokiej oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

Sklepy Komfort S.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów klienta, ale także wspomaga klienta w procesie projektowania i montażu.