Newsroom

Drugi KOMFORT HOME w Katowicach

Drugi sklep KOMFORT HOME w Katowicach.

Drugi KOMFORT HOME w Katowicach

W piątek 26 maja odbędzie się otwarcie sklepu KOMFORT w Katowicach przy al. Walentego Roździeńskiego 189. Obiekt zlokalizowany jest przy głównej drodze ekspresowej S86, która łączy Katowice i Sosnowiec.

Nowy sklep KOMFORT HOME w Katowicach to ponad 1.300 m2 powierzchni czyli konceptu marki, gdzie można zrealizować pełen proces remontowo-aranżacyjny w jednym miejscu. W ofercie są produkty z asortymentu: łazienek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji.

Na miejscu jest możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi opiekunów klienta, projektantów, czy umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów. Każdy klient ma zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

W dniu otwarcia KOMFORT HOME w Katowicach, a później przez cztery kolejne dni, codziennie pierwszych 50 osób otrzyma produkt-niespodziankę za symboliczną złotówkę. Ponadto od 16:00 w piątek i przez całą sobotę co godzinę odbywają się losowania nagród w postaci voucherów w wysokości 1 tys. zł do wykorzystania na remont kuchni lub łazienki czy możliwości zakupu voucheru na projekt kuchni lub łazienki o wartości 150 zł za 1 zł.

Uroczyste otwarcie w sobotę to także dzień dla całej rodziny. KOMFORT zorganizuje strefę chilloutu przed sklepem, a w niej atrakcje dla małych i dużych.

W dniach 26-30 maja będzie można dodatkowo skorzystać z rabatu -20% na nieprzecenione produkty z całego asortymentu. Rabat nie dotyczy usług. Szczegóły znajdują się w regulaminie promocji.

ZOBACZ TAKŻE: KOMFORT HOME powstanie w Krakowie

Nowy salon to już drugi obiekt sieci KOMFORT w Katowicach. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się: KOMFORT na ul. Alpejskiej 10 w Katowicach i na ul. Staszica 8b w Sosnowcu.