Newsroom

Nowy showroom z wyposażeniem wnętrz

Showroom Elektronowa.

Nowy showroom z wyposażeniem wnętrz

Elektronowa to nowe miejsce na wnętrzarskiej mapie Warszawy. W loftowej przestrzeni można znaleźć wszystko, co potrzebne do wykończenia i wyposażenia nowoczesnego wnętrza.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Prawdziwy neon oraz stojący przed wejściem motocykl jednego z właścicieli zapowiadają, że we wnętrzu, które właśnie udostępnił klientom showroom Elektronowa, a którego wysokość to 6 metrów, czeka mnóstwo elektryzujących produktów.

Co oferuje showroom Elektronowa?

Miejsce stworzyli trzej znajomi, z których każdy ma inną pasję. Jeden podłogi – drewniane, winylowe, laminowane, drugi tapety, a trzeci meble tapicerowane. Na rynku działają od lat, dlatego znajomość wielu segmentów produktów do wykończenia i wyposażenia wnętrza zdecydowali się połączyć pod wspólnym szyldem, a właściwie pod neonami, zamówionymi w historycznej warszawskiej pracowni. Showroom Elektronowa przy ulicy Elektronowej 2, w handlowej części Białołęki, zrodził się więc z autentycznej pasji do funkcjonalnych i pięknych wnętrz. Miejsce powstało z myślą o ludziach, którzy cenią dobry design, jakość i kreatywne podejście do aranżacji domu.

Podłogi, czyli wnętrze od podstaw

W Showroomie Elektronowa znalazła się rozbudowana ekspozycja podłóg z oferty różnych producentów. Łatwo tu wybrać zgodne z potrzebami posadzki drewniane (lite i warstwowe), panele winylowe oraz laminowane, podłogi kompozytowe, a także wykładziny. Dobór marek, które znalazły się w portfolio showroomu Elektronowa, nie jest nieprzypadkowy. Jeden z twórców tego miejsca, Maciej Zych, przez wiele lat był związany właśnie z branżą podłogową i dlatego dziś może proponować gościom showroomu najbardziej sprawdzone rozwiązania.

Czy poszukujesz podłogi do mieszkania, czy do przestrzeni komercyjnej, marzy ci się deska drewniana na ogrzewanie podłogowe, elegancka jodełka francuska albo najwyższej jakości wykładzina do sypialni – podsuniemy odpowiednie propozycje – zapewnia Maciej Zych.

Co ważne, w trosce o satysfakcjonujący efekt prac zespół showroomu Elektronowa oferuje montaż zakupionych podłóg, a ponadto, co nieczęsto się zdarza, szeroki zakres prac renowacyjnych.

Ściany na nowo – wewnątrz i na zewnątrz

Duże doświadczenie pozwoliło na zgromadzenie dużego wyboru tapet i murali, które nie przypominają obecnie swych papierowych poprzedników sprzed dekad.

W zależności od potrzeb mogą mieć znacznie większe szerokości, personalizowane wzory, zróżnicowane faktury, a także podłoża odporne m.in. na wilgoć, zalewanie wodą, zarysowania i inne domowe zjawiska ekstremalne – wymienia z kolei Maciej Kussy,  który od lat uważnie śledzi ofertę światowych producentów tapet i murali, a także trzyma rękę na pulsie trendów.

Obok tego typu produktów w portfolio Showroomu Elektronowa znalazły się specjalne powłoki do montażu na elewacji – odporne na działanie czynników atmosferycznych. Do wnętrz przeznaczone są z kolei forniry kamienne, czyli lekkie, elastyczne i łatwe w obróbce okładziny powstające z cieniuteńkiej warstwy kamienia naturalnego. Można je wykorzystać na ścianie (nawet w strefie natrysku), a także na meblach i zabudowach. Również w tym segmencie można liczyć na zaangażowane doradztwo oraz fachowy montaż z wykorzystaniem wysokiej klasy preparatów.

Meble tapicerowane – wygoda i piękno do sprawdzenia

Tym, co bez wątpienia najbardziej przyciąga spojrzenia gości nowo otwartego showroomu, są małe i duże elementy wyposażenia ruchomego, z meblami tapicerowanymi na czele.

Ofertę komponowaliśmy z myślą o tym, by zapewnić naszym klientom wysoką jakość życia w dobrym stylu. Każdy z naszych modeli pieczołowicie sprawdzamy. Dzięki temu mamy gwarancję, że proponujemy produkty wykonane z najlepszych materiałów i rzeczywiście doskonale służące relaksowi – podkreśla trzeci współwłaściciel showroomu, Robert Piętka, ekspert w tej dziedzinie.

Jego wyborem są m.in. meble tapicerowane ukraińskiej marki Blanche, charakteryzujące się niepowtarzalnym designem, bardzo starannym wykonaniem, ekologiczną produkcją oraz komfortem użytkowania. Marka ta dostarcza nie tylko sofy, fotele, pufy i łóżka tapicerowane, ale też meble towarzyszące – na czele ze stolikami kawowymi i pomocniczymi.

Dlaczego warto odwiedzić Showroom Elektronowa?

Zarówno meble, jak i wszystkie pozostałe elementy wyposażenia czy wystroju w showroomie Elektronowa zaprezentowane są w inspirującej loftowej przestrzeni. Trzeba tu przyjść, by osobiście przekonać się o zaletach oferowanych rozwiązań, zobaczyć kolory i wzory, poczuć strukturę materiałów, sprawdzić funkcjonalność i wygodę sof i foteli. A następnie – korzystając z profesjonalnego doradztwa i fachowego montażu – stworzyć własną, skrojoną na miarę przestrzeń.