Newsroom

Nowy salon Agata szuka pracowników

Salon Agata w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim. Wkrótce dołączy do niego Agata w Koszalinie.

Nowy salon Agata szuka pracowników

Sieć Agata oferuje miejsca pracy w nowym salonie meblowym, który już wkrótce zostanie otwarty w Koszalinie.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Agata jest coraz bliżej otwarcia swojego 35. salonu w Polsce, na którego lokalizację wybrany został Koszalin. Zanim jednak nowy sklep oficjalnie ruszy, firma poszukuje pracowników.

Kiedy otwarcie salonu Agata w Koszalinie?

Najnowszy salon Agata będzie częścią OTO Park Koszalin.

Inwestorzy koszalińskiego power center – Falcon Investment Management i Acteeum Group – nadali projektowi markę – OTO Park Koszalin. Koszaliński OTO Park będzie trzecim już parkiem handlowym działających pod tą marką, po Bolesławcu oraz Golub-Dobrzyniu. Symbolicznym wyrazem nadania marki OTO Park stało się umieszczenie logotypu na obiekcie, którego otwarcie zbliża się wielkimi krokami – poinformowali 12 stycznia inwestorzy.

OTO Park Koszalin to przede wszystkim największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina, realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata. Na łącznej powierzchni 38 tys. m² powstanie 30 sklepów. Otwarcie całego kompleksu ma się odbyć w marcu 2024 roku.

W związku z tym, że Agata, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz, poszerza swoją sieć sklepów o nowy salon w Koszalinie. Już teraz intensywnie poszukuje pracowników, którzy mają zostać zatrudnieni bezpośrednio, w oparciu o umowę o pracę. Zgłoszenia można wysyłać już teraz.

Kogo chce zatrudnić Agata w Koszalinie?

Będąc firmą z ugruntowaną pozycją rynkową i posiadając rozbudowaną sieć salonów na terenie całej Polski, Agata nie przestaje się rozwijać. To właśnie w związku z dynamicznym rozwojem spółki i otwarciem salonu w Koszalinie, firma prowadzi aktualnie rekrutację. Sieć poszukuje pracowników przede wszystkim na takich stanowiskach, jak:

  • magazynier,
  • montażysta,
  • serwisant,
  • konserwator obiektu,
  • doradca klienta,
  • dekorator,
  • kasjer.

Wszyscy zatrudnieni mogą liczyć na umowę o pracę od początku okresu zatrudnienia, a ponadto szereg benefitów. Wśród nich warto wymienić prywatną opiekę medyczną czy pakiet sportowy. Firma oferuje też atrakcyjny pakiet socjalny oraz szkolenia zapewniające rozwój zawodowy.

ZOBACZ TAKŻE: Ile jest sklepów Agata w Polsce? Rok 2023 w liczbach

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą składać aplikacje poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie: Agata S.A.

O sieci Agata

Agata to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce, obejmująca 34 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia również dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.