Newsroom

Nowe Centrum Logistyczne GTV w Pruszkowie

Nowe Centrum Logistyczne GTV w Pruszkowie.

Nowe Centrum Logistyczne GTV w Pruszkowie

W czerwcu 2023 roku otwarte zostało Centrum Logistyczne GTV w Pruszkowie. To kluczowy krok dla firmy, który oznacza dynamiczny rozwój sektora logistycznego w regionie.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

32 tys. m2 przestrzeni magazynowej i 1,7 tys. m2 powierzchni biurowej otwierają nowe możliwości przed partnerami handlowymi. Nowoczesne technologie, którymi dysponuje kompleks GTV w Pruszkowie, pozwolą na szybszą i bardziej efektywną obsługę klientów.

Jaka jest specyfika inwestycji GTV w Pruszkowie?

Decydując się na obiekt build-to-suit od MLP Group mogliśmy dostosować magazyn, biuro i ich rozkład do charakterystyki naszej działalności i prowadzonych przez nas operacji logistycznych. Są one zróżnicowane, ponieważ w ofercie GTV posiadamy asortyment z wielu grup produktowych: od akcesoriów meblowych, przez systemy przesuwne oraz oświetlenie LED, kończąc na narzędziach ręcznych oraz odzieży BHP. Łącznie jest to blisko 12000 produktów. Wybierając nowy kompleks logistyczny nie mogliśmy także pominąć kwestii proekologicznych. Dlatego bardzo ważny jest dla nas fakt, że budynki w parku MLP Pruszków II są przyjazne środowisku naturalnemu i posiadają certyfikat BREEAM – komentuje Arkadiusz Marcyjanik, dyrektor logistyki GTV.  

Wnętrze Centrum Logistycznego GTV w Pruszkowie.
Wnętrze Centrum Logistycznego GTV w Pruszkowie. Fot. materiały prasowe GTV.

Ponadto, otwarcie nowego Centrum Logistycznego GTV przyczyni się do rozwoju gospodarczego regionu Pruszkowa. Tworzenie nowych miejsc pracy oraz współpraca z lokalnymi dostawcami i usługodawcami wpływają na wzrost zatrudnienia i aktywność gospodarczą.

ZOBACZ TAKŻE: Nie narzekamy na stagnację

Nowe Centrum Logistyczne GTV w Pruszkowie jest dowodem na dążenie firmy do doskonalenia procesów logistycznych. Firma pokazuje w ten sposób chęć zwiększania swojej konkurencyjności na rynku. Inwestycja umożliwi GTV jeszcze bardziej dynamiczny rozwój oraz umocni pozycję w branży.