Newsroom

MEBLE POLSKA Edycja Specjalna – 3 maja otwarcie platformy dla uczestników VIP

1004613474

MEBLE POLSKA Edycja Specjalna – 3 maja otwarcie platformy dla uczestników VIP

Już 3 maja pierwsi uczestnicy będą mogli przeglądać profile wystawców edycji specjalnej MEBLE POLSKA i umawiać się z nimi na spotkania. Od tego dnia platforma online, na której Grupa MTP organizuje biznesowe spotkania branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz, będzie dostępna dla uczestników VIP.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

MEBLE POLSKA Edycja Specjalna oficjalnie rozpoczyna się 24 maja i potrwa do 28 maja. To w tym okresie odbędą się wszystkie umówione spotkania i prelekcje. Ale kupcy mają możliwość dostępu do platformy już wcześniej. Uczestnicy VIP korzystać z niej mogą już od 3 maja, a pozostali handlowcy od 10 maja. Dzięki temu wszyscy będą mogli dobrze przygotować się do wydarzenia, aby wykorzystać je w możliwie najbardziej efektywny sposób. Mam tu w szczególności na myśli uzupełnienie własnego profilu, przeszukanie informacji o wystawcach i ich produktach z wykorzystaniem rekomendacji przygotowanych automatycznie przez system na podstawie preferencji handlowych i w rezultacie wybór partnerów do spotkań oraz ich umówienie w dogodnych terminach – wyjaśnia Józef Szyszka, dyrektor MEBLE POLSKA Edycja Specjalna.

Na platformie swoje profile już od kwietnia tworzą wystawcy. Są wśród nich między innymi tak znane marki rynku meblowego jak: Meble Wójcik, Gala Colllezione, Befame, Taranko, Calitan, FDM, Halmar, MC Akcent czy Grupa Poldem. Poza polskimi producentami swoją ofertę prezentują także firmy z Białorusi, Rumunii, Ukrainy i Turcji. Uczestnictwo w wydarzeniu potwierdziły już także takie firmy jak: Ashley, Wayfair czy XXXLutz. Oprócz producentów mebli w wydarzeniu w charakterze wystawców uczestniczą także firmy oferujące artykuły wyposażenia wnętrz, oświetlenie i tkaniny.

Codziennie do listy wystawców dołączają nowe firmy. Sprzedaż pakietów dla wystawców i uzupełnianie ich profili kontynuujemy do 23 maja. Jest to możliwe, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych targów w przypadku spotkań online nie ma potrzeby czasochłonnej budowy stoiska i planowania ekspozycji w pawilonach. Aczkolwiek zachęcamy wszystkie chętne firmy do jak najszybszego podejmowania decyzji, gdyż obecność na platformie w okresie poprzedzającym wydarzenie ma ogromny wpływ na rezultaty – mówi Józef Szyszka.

Uczestnicy z całego świata

Charakter wydarzenia sprawia, że większość wystawców jako główny cel swojego uczestnictwa stawia pozyskanie nowych partnerów handlowych. Dlatego też globalna kampania promocyjna skupiła się właśnie na dotarciu z informacja o edycji specjalnej MEBLE POLSKA do nowych kupców, którzy dotąd nie odwiedzali poznańskich targów meblowych.

Wśród osób, które do tej pory zakupiły bilety lub zarejestrowały swoje zaproszenia zdecydowanie dominują kupcy z zagranicy (na chwile obecną stanowią ponad 90 proc. wszystkich uczestników!). Są wśród nich handlowcy między innymi z takich krajów jak: Brazylia, Bułgaria, Finlandia, Indie, Irlandia, Kanada, Kazachstan, Meksyk, Niemcy, Rosja, Słowacja, Stany Zjednoczone, Turcja, Węgry, Wielka Brytania czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

MEBLE POLSKA Edycja Specjalna

Biznesowe spotkania online branży meblowej i wyposażenia wnętrz MEBLE POLSKA – Edycja Specjalna, które odbędą się od 24 do 28 maja, stanowią alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych targów, które z uwagi na sytuacje pandemiczną nie mogły być zorganizowane w pierwszej połowie roku. Wydarzenie online zorganizowane przez Grupę MTP  pozwoli spotkać się przedstawicielom branży meblowej i wyposażenia wnętrz z całego świata i da możliwość prowadzenia rozmów handlowych bez ryzyka dla zdrowia związanego z bezpośrednim kontaktem i podróżowaniem.

Udział w MEBLE POLSKA – Edycja Specjalna będzie także okazją do poszerzenia wiedzy na temat wybranych rynków eksportowych podczas serii interesujących wykładów i webinarów. Wydarzenie zostanie zorganizowane z użyciem intuicyjnej platformy internetowej, która przy kojarzeniu partnerów gospodarczych opiera się na sztucznej inteligencji. Jej zaletą jest możliwość wyszukania klientów według zainteresowań biznesowych oraz odbycia nieograniczonej liczby spotkań z funkcją video oraz chat. System automatycznie zarekomenduje partnerów do spotkań zainteresowanych naszą ofertą, zapisze umówione spotkania w kalendarzu zsynchronizowanym z Outlookiem i Google i z odpowiednim wyprzedzeniem powiadomi o zbliżającym się spotkaniu. 

Więcej szczegółowych informacji na www.meblepolska.pl.