Newsroom

Salone del Mobile 2021 [UPDATE]

Salone del Mobile.Milano. iSaloni. Targi w Mediolanie.

Salone del Mobile 2021 [UPDATE]

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Wydany 29 kwietnia komunikat nie pozostawia wątpliwości. Organizatorzy potwierdzają, że targi w Mediolanie odbędą się we wrześniu. Zapowiadają, że będzie to innowacyjna, kultowa i wyjątkowa edycja.

Salone del Mobile jako zupełnie nowe wydarzenie

59. edycja Salone del Mobile.Milano odbędzie się w dniach 5-10 września 2021 roku. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów będzie to zupełnie nowe wydarzenie, skupiające się na promowaniu najnowszych produktów, technologii i projektów.

Po konstruktywnej debacie wewnętrznej i wnikliwemu przyjrzeniu się planom, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku tygodni, konsultacje Zarządu FederlegnoArredo zakończyły się jednomyślnym głosowaniem i zgodą co do tego, że mocne strony targów to ich wartości historyczne i symboliczne, zarówno dotychczasowe, jak i przyszłe. Kolejne kroki, które zostaną podjęte przy organizacji wrześniowej edycji będą spójne z programem ożywienia włoskiej gospodarki. Podczas zebrania przeanalizowano oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i ogółu społeczeństwa, nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Salone del Mobile traci lidera

Po tym, jak dalszego pełnienia funkcji prezesa targów odmówił Claudio Luti, organizację tegorocznego wydarzenia będzie koordynował międzynarodowej sławy kurator.

Salone del Mobile.Milano, które jest otwarte dla wszystkich wystawiających się firm zarówno międzynarodowych, jak i włoskich, odbędzie się w Rho Fiera Milano i obejmie wystawy i wydarzenia tematyczne zintegrowane z prezentacją nowości z ostatnich 18 miesięcy. Wsparcie komunikacyjne będzie stanowiła całkowicie nowa platforma cyfrowa, która wkrótce zostanie zaprezentowana całemu światu.

Czy to koniec spekulacji na temat wrześniowej edycji? Do targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, a w tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, niczego nie można być pewnym.