Newsroom

Marki, twórcy i biznes przyszłości

Ekspozycja targów imm cologne 2022

Marki, twórcy i biznes przyszłości

Poznaj na miejscu najważniejsze marki i twórców, spotkaj się z partnerami biznesowymi i przygotuj swój biznes na przyszłość: w styczniu 2022 r. swoje drzwi otworzą targi imm cologne, pierwsze po pandemii tak duże wydarzenie na żywo w branży wyposażenia wnętrz. Czy istnieje lepsze miejsce, aby wreszcie ponownie zobaczyć kolekcje z pierwszej ręki, poznać tematy przyszłości i rozpocząć tworzenie podstaw dla biznesu jutra?

Time for Exchange

Motto Time for Exchange (czas na wymianę) oznacza, że nadszedł wreszcie czas, aby spotkać się i wymienić na nowo doświadczeniami – a jednocześnie stworzyć coś nowego, co nadal będzie przypominać targi imm cologne. W efekcie powstał format, który łączy klasyczne targi z cyfrowymi pomysłami, tworząc tym samym unikalną koncepcję.

Wydarzenie na żywo na rozpoczęcie roku

Głównym punktem targów pozostaje wydarzenie na żywo na początku roku. Zobaczyć nowe produkty na własne oczy, doświadczyć innowacji na miejscu i spotkać na żywo dawnych i nowych partnerów – nic nie zastąpi tego również w przyszłości. Kolonia jest do tego idealnym miejscem również w 2022 roku: spodziewanych jest 600 wystawców, z czego 74% z zagranicy. Po ponownym otwarciu po przerwie spowodowanej koronawirusem, targi imm cologne będą największymi targami wyposażenia wnętrz w Europie.

Oczywiście na tym międzynarodowym spotkaniu branżowym prezentowane są nie tylko aktualne innowacje i najnowsze pomysły ze świata wyposażenia wnętrz. Najważniejsze marki i projektanci przedstawiają w Kolonii swoją wizję jutra – i wspólnie z odwiedzającymi wyznaczają kierunek najważniejszych trendów w wyposażeniu wnętrz na najbliższe miesiące.

Dużo więcej niż tylko targi

Drugie, nowe oblicze targów imm cologne: „imm cologne 365”. Połączenie sieci biznesowej ambista z platformą merytoryczną „the magazine by imm cologne” jest wyjątkowe dla tej branży i oferuje środowisku architektów wnętrz całoroczny dostęp do zagadnień biznesowych, networking i inspirację daleko wykraczającą poza ofertę na targach.

Wszystkie informacje i bilety na targi imm cologne 2022 są dostępne na stronie imm-cologne.com.

CZYTAJ WIĘCEJ o imm cologne na portalu BIZNES.meble.pl