Newsroom

Meble Polska w 2022 roku, Arena Design w 2023

Arena Design odbędzie się w 2023 roku.

Meble Polska w 2022 roku, Arena Design w 2023

Organizowane przez Grupę MTP targi Meble Polska odbędą się zgodnie z planem w lutym 2022 roku. Arena Design została przeniesiona na 2023 rok.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Ostatnia Arena Design odbyła się tuż przed wybuchem pandemii – w lutym 2020 roku. W listopadzie 2020 roku poinformowano, że z uwagi na sytuację epidemiczną oraz przewidywania dotyczące przebiegu pandemii w najbliższych miesiącach, zarząd Grupy MTP postanowił przesunąć na późniejszy termin większość wydarzeń organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pierwszym półroczu 2021 roku. Zmiana ta dotyczyła bloku targów HOME DECOR i MEBLE POLSKA, poinformowano też o przesunięciu Areny Design o rok.

W 2021 roku największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej, planowane na luty odbyły się jako MEBLE POLSKA Edycja Specjalna, w formule online w dniach 24-28 maja.

Kiedy odbędzie się Arena Design?

Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz, Arena Design zmienia termin z uwagi na charakter wydarzenia i kierowanie go między innymi do takich grup odbiorców, jak studenci, pasjonaci designu czy szeroka publiczność.

Na oficjalnym profilu społecznościowym wydarzenia Arena Design organizatorzy poinformowali, że kolejna edycja odbędzie się w 2023 roku. Tymczasem już w lutym 2022 roku zapraszamy na HOME DECOR – biznesowe targi wnętrz oraz Targi MEBLE POLSKA – tak kończy się krótki wpis w social mediach.

MEBLE POLSKA 2022 zgodnie z planem

Zgodnie z zapowiedziami, w dniach 22-25 lutego 2022 roku producenci mebli znów spotkają się w Poznaniu z kupcami meblowymi z całego świata. Organizatorzy podkreślają, że są przygotowani, by zorganizować to wydarzenie z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Według wstępnych deklaracji wystawców ekspozycja MEBLE POLSKA 2022 będzie równie okazała jak podczas ostatniej edycji przed pandemią – nic dziwnego, wszyscy w branży tęsknią za bezpośrednimi spotkaniami i rozmowami.