Newsroom

Kooperacja sprzedaży Schattdecor i Hans Schmid

664637597

Kooperacja sprzedaży Schattdecor i Hans Schmid

Po wielu latach klasycznej współpracy na linii klient-dostawca firmy Schattdecor i Hans Schmid podjęły decyzję o współpracy sprzedażowej.

Producent powierzchni dekoracyjnych Schattdecor i firma impregnująca Hans Schmid poszerzają swoją ofertę produktową i serwisową o nową kooperację sprzedaży.

Od teraz Schattdecor będzie oferował swoim klientom produkty rozwijane i wytwarzane przez HSG: MFS-Tec oraz MFS-Touch. Pozwoli to wykorzystać infrastrukturę sprzedażową i międzynarodową sieć kontaktów lidera branży – firmy Schattdecor do pozyskiwania nowych klientów przez Hans Schmid (HSG) w szczególności w regionach Północnej i Południowej Ameryki, Azji-Pacyfiku czy Rosji. Obsługa aktualnych klientów HSG będzie się odbywać na dotychczasowych zasadach, to jest bezpośrednio przez firmę HSG.

Powierzchnie dekoracyjne w głębokim macie, odporne na zarysowania, eliminujące problem odcisków palców cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem na rynku. Produkt MFS-Touch to rozwiązanie HSG dla dekorów jednobarwnych oraz zadrukowanych, o klasycznej, wielowarstwowej budowie, do obróbki w wysokociśnieniowych prasach krótkotaktowych, prasach półkowych oraz ciągłych typu double belt press.

Produkty HSG, powstałe w technologii MFS-Tec, znajdują zastosowanie m.in. na powierzchniach płyt kompaktowych HPL, stosowanych na elewacjach budynków.
Dzięki temu, szeroka oferta wzornicza firmy Schattdecor, może być wykorzystywana bez ograniczeń do dekorowania fasad, posiadając wszystkie parametry odpornościowe, zabezpieczające przed wpływem czynników atmosferycznych.

Posiadając tak rozbudowany pakiet, zgodnie z motto: „One Source. Unlimited Solutions”, Schattdecor oraz HSG oferują swoim wymagającym klientom na całym świecie dodatkowy, kompleksowy serwis.