Newsroom

Kim jest nowy Country Digital Manager IKEA?

transformacja cyfrowa marki IKEA

Kim jest nowy Country Digital Manager IKEA?

W sierpniu 2021 roku do zespołu IKEA Retail Polska dołączył Piotr Hołownia, obejmując stanowisko Country Digital Managera.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Pracując w IKEA, jako Country Digital Manager, Piotr Hołownia będzie odpowiedzialny za transformację cyfrową marki oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań digitalowych.

Piotr Hołownia ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim, w Wyższej Szkole Zarządzania oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od lat pasjonuje się agile’owymi metodami współpracy, jest entuzjastą innowacji, rozwiązań cyfrowych i tworzenia wartości biznesowej dzięki nowym technologiom.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w T-Mobile Polska, gdzie odpowiadał za budowanie i wdrażanie produktów oraz rozwiązań dla klientów detalicznych i biznesowych. Wcześniej, w bankowości i finansach, wdrażał i rozwijał platformy bankowości elektronicznej oraz e-commerce.

Bezpośrednią przełożoną nowego Country Digital Managera, będzie Karin Sköld, prezeska IKEA Retail Polska i dyrektorka ds. Zrównoważonego Rozwoju.