Newsroom

Grupa EGGER żegna Ulricha Bühlera

Ulrich Bühler z firmy EGGER przechodzi na emeryturę.

Grupa EGGER żegna Ulricha Bühlera

Ulrich Bühler pod koniec kwietnia opuścił firmę EGGER i przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Jako członek Zarządu Grupy EGGER, najwyższego organu zarządzającego producenta materiałów drewnopochodnych, Ulrich Bühler odegrał kluczową rolę w kształtowaniu losów firmy. Na tym stanowisku przez 16 lat odpowiadał za globalne działania Grupy EGGER w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania produktami i komunikacji. Jego przejście na emeryturę pod koniec kwietnia 2024 r. oznacza dla niego początek nowego rozdziału. Rodzina Egger i cała Grupa EGGER pragnie serdecznie podziękować Ulrichowi Bühlerowi i wyrazić najwyższe uznanie dla jego osiągnięć.

Jesteśmy firmą rodzinną i żegnamy bardzo ważnego członka naszej rodziny korporacyjnej, który rozpoczyna zasłużoną emeryturę. W imieniu rodziny Egger i całego personelu chciałbym serdecznie podziękować Uli Bühlerowi za jego strategiczną wizję, asertywność, lojalność i trwałe osiągnięcia dla naszej firmy. Dla mnie osobiście zawsze był wzorem do naśladowania i mentorem, i zawsze mogłem polegać na jego wsparciu. Życzymy Uli Bühlerowi i jego rodzinie wszystkiego najlepszego – podsumowuje Michael Egger Jr., który zastąpił Ulricha Bühlera na stanowisku dyrektora sprzedaży Grupy EGGER.


Ulrich Bühler – kariera pełna kamieni milowych

Ulrich Bühler rozpoczął swoją udaną karierę w firmie EGGER w 2000 r. jako kierownik sprzedaży w zakładzie w Brilon (Niemcy). Następnie był odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w Zarządzie w Niemczech. W 2006 r. został ostatecznie powołany do Zarządu Grupy i pełnił tę odpowiedzialną funkcję do 2022 r.

Przez 16 lat kierował losami Grupy EGGER i był odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w Zarządzie Grupy. W tym czasie Grupa EGGER osiągnęła silny wzrost i dalszą internacjonalizację. Ulrich Bühler z powodzeniem wprowadził obszary, za które był odpowiedzialny, na ścieżkę cyfryzacji i zbudował rozległą międzynarodową sieć sprzedaży. W firmie, ale także poza nią, Ulrich Bühler jest wysoko ceniony za swoją wizję, zaangażowanie i ciągłe dążenie do rozwiązań korzystnych dla wszystkich partnerów. Od 2022 r. Ulrichowi Bühlerowi powierzono strategiczne projekty i działał jako mentor i doradca swojego następcy Michaela Eggera Jr.

ZOBACZ TAKŻE: EGGER ze stabilną pozycją po pierwszej połowie roku

Nowy rozdział rozpoczął się dla Ulricha Bühlera pod koniec kwietnia 2024 r., kiedy to przeszedł na zasłużoną emeryturę. Cała Grupa EGGER życzy mu wszystkiego najlepszego.