Newsroom

Dziesiąty zakład produkcyjny Interprint powstanie w Turcji

Dziesiąty zakład produkcyjny Interprint powstanie w Turcji.

Dziesiąty zakład produkcyjny Interprint powstanie w Turcji

Firma Interprint rozpoczyna budowę dziesiątego zakładu produkcyjnego, tym razem w Turcji. Planowane uruchomienie produkcji będzie miało miejsce w Gebze k/Stambułu w 2026 r.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Jeden z wiodących na świecie producentów powierzchni dekoracyjnych dla przemysłu meblowego, podłogowego i wyposażenia wnętrz, rozszerza swoją międzynarodową obecność, budując dziesiąty zakład produkcyjny Interprint w Turcji.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na kwiecień 2024 roku. Natomiast produkcja ma zostać uruchomiona w pierwszym kwartale 2026 roku.

W przyszłości klienci z Turcji i Bliskiego Wschodu będą mogli korzystać z bliskiego położenia zakładu. To oznacza przede wszystkim krótsze terminy dostaw i sprawniejsze reagowania na ich potrzeby.

Turcja jest jednym z najważniejszych dla nas rynków. Logicznym jest więc dla nas rozszerzenie tam naszej produkcji w ramach strategii naturalnego rozwoju – wyjaśnia Jens Bauer, CEO Interprint.

Interprint dostrzega potencjał w Turcji

Działająca na arenie międzynarodowej Grupa Interprint widzi ogromny potencjał w Turcji i całym Bliskim Wschodzie. Dlatego też firma chce, aby nowy zakład produkcyjny mógł jeszcze bliżej współpracować ze swoimi klientami. Ponadto, by oferował im lepszy serwis, a także był blisko lokalnej społeczności.

Interprint rozpoczyna budowę dziesiątego zakładu produkcyjnego, tym razem w Turcji. Planowane uruchomienie produkcji będzie miało miejsce w Gebze k/Stambułu w 2026 r.
Źródło: Interprint.

Na lokalizację nowego zakładu Interprint wybrał teren przemysłowy Gebkim w Gebze. Od 2026 r. rozpocznie tam swoją działalność z dwiema maszynami do wklęsłodruku, jak również własnym działem grawerowania cylindrów . Na powierzchni 24 tys. m2 powstanie showroom. Tam też klienci będą mogli zapoznać się z nowymi dekorami Interprint oraz skorzystać z porad ekspertów.

ZOBACZ TAKŻE: Zmiany w Zarządzie Interprint Polska

Dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu Interprint będzie w stanie znacząco skrócić czas oczekiwania na dostawę. Co za tym idzie, będzie mógł oferować większe ilości produktów i szybciej reagować na potrzeby odbiorców. To z kolei poprawi jakość usług i sprawi, że będą one jeszcze bardziej skoncentrowane na kliencie. Wszystko zgodnie z mottem „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.