Newsroom

Czy targi M.O.W. sprostają oczekiwaniom?

M.O.W. 2020. Fot. Materiały prasowe targów M.O.W.

Czy targi M.O.W. sprostają oczekiwaniom?

Około 400 wystawców z ponad 30 krajów w dniach 19-23 września w Messezentrum Bad Salzuflen zaprezentuje się na żywo zwiedzającym targi M.O.W. Oczekiwania branży i handlu są wysokie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

W Niemczech zostaną zaprezentowane nowe serie i koncepcje gotowe do produkcji seryjnej. Aby zapewnić bezpieczny przebieg imprezy, ze względu na pandemię, na miejscu będą obowiązywały sprawdzone zasady higieny. Nowością jest to, że wystawcy i odwiedzający muszą się zarejestrować przed targami: M.O.W. umożliwia to poprzez rejestrację online. Wystarczy skorzystać z linku na stronie internetowej www.mow.de.

ZOBACZ TAKŻE: M.O.W. sygnalizuje optymizm i popyt

Z powodu pandemii w Bad Salzuflen będą obowiązały restrykcyjne zasady higieny, takie jak zachowanie dystansu społecznego oraz tzw. 3G Rule (tested, vaccinated, recovered), czyli wstęp dla osób przetestowanych, zaszczepionych lub ozdrowieńców. Na stronie internetowej M.O.W. stale będą podawane aktualne informacje dotyczące zwiedzania targów. Organizatorzy zakładają, że każdy indywidualny uczestnik targów będzie we własnym interesie przestrzegał zasad i środków ostrożności – czego doświadczono już podczas M.O.W. 2020.

Cel jest jeden – sprawić, by meble znów stały się namacalnym doświadczeniem, osobiście wymienić się pomysłami, zyskać przewagę konkurencyjną. Jeszcze tylko kilka tygodni i europejska branża meblarska spotka się po raz pierwszy po wielu lockdownach na targach stacjonarnych w Niemczech. Dlatego uczestnicy z niecierpliwością oczekują M.O.W. 2021. Czeka na nich około 400 wystawców z ponad 30 krajów oraz wszyscy ważni właściciele, kupcy, menedżerowie sprzedaży, decydenci i stratedzy rynkowi.

ZOBACZ TAKŻE: M.O.W. plany na 2021 rok

Ubiegłoroczne targi M.O.W. udowodniły, że Messezentrum Bad Salzuflen ma odpowiednie warunki do przeprowadzenia imprezy w czasach pandemii. 17 hal, przejrzyste trasy, liczne wejścia i wyjścia, różnorodne bistra i gastronomia na świeżym powietrzu na przestronnych terenach otwartych, w 2021 roku ponownie zapewnią idealne warunki dla biznesu. Poza tym wszyscy goście branżowi mogą korzystać z tradycyjnego serwisu M.O.W.: bezpłatny wstęp, bezpłatny parking, bezpłatny WLAN, bezpłatne posiłki i napoje, jak również drukowany przewodnik do zabrania ze sobą.

Oczekiwania są wysokie zarówno wśród branży, jak i w handlu – mówią organizatorzy. – Równie niecierpliwie czekają na tegoroczne M.O.W. usługodawcy i partnerzy z najbliższego otoczenia targów oraz oczywiście cały zespół Messe Ostwestfalen. Spójrzmy razem w przyszłość. Do zobaczenia w Bad Salzuflen!