Newsroom

CIFF Guangzhou 2024: Obowiązkowe wydarzenie dla międzynarodowych graczy z branży meblarskiej

Kolaż zdjęć targi CIFF Guanghzou 2024

CIFF Guangzhou 2024: Obowiązkowe wydarzenie dla międzynarodowych graczy z branży meblarskiej

53. edycja CIFF Guangzhou – najważniejszej i wszechstronnej platformy pozyskiwania biznesu i produktów, obsługującej całą światową branżę meblarską – zgromadzi producentów, projektantów, kupców, ekspertów i media z całego świata. Ośmiodniowe wydarzenie prezentuje nowe rozwiązania, tworzy partnerskie relacje i konkretne możliwości biznesowe.

Targi CIFF to stale rozwijająca się impreza, która odgrywa kluczową rolę w światowym przemyśle. Promuje wzornictwo i innowacyjność, wspiera także międzynarodowy handel meblami Made in China, zapewniając międzynarodowym markom uprzywilejowany dostęp do ogromnego chińskiego rynku.


ciff-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Nazwa: 53rd CIFF Guangzhou 2024

Faza I: 18-21 marca 2024 r.: meble mieszkaniowe, artykuły wyposażenia wnętrz i tekstylia domowe, meble ogrodowe i rekreacyjne

Faza II: 28-31 marca 2024 r.: meble biurowe, meble komercyjne, meble hotelowe oraz maszyny i materiały do produkcji mebli

Lokalizacja: Guangzhou / China

Miejsce: Canton Fair Complex


Wydarzenie w coraz większym stopniu koncentruje się na integracji promocji offline i online w celu optymalizacji i uzupełnienia oferty targowej, zapewniając możliwość znalezienia – wśród 4 tys. wystawców obecnych w Canton Fair Complex in Guangzhou Pazhou – partnerów biznesowych, produktów i rozwiązań dostosowanych do różnych potrzeb. Targi umożliwiają także uczestnikom niezwykle efektywny business matching pomiędzy zwiedzającymi z całego świata, a wystawcami odpowiednio wybranymi przez CIFF na podstawie konkretnych zapytań, zarówno przez osiem dni targów, jak i online, 365 dni w roku. CIFF organizuje nawet wizyty w fabrykach dla wybranych firm na podstawie próśb kupujących.

53. edycja CIFF Guangzhou 2024 odbędzie się w dwóch fazach zorganizowanych według sektorów produktów. Zaproponuje też nowy układ targów w celu optymalizacji przestrzeni, która została dodatkowo powiększona do 830 tys. m2, a także lepszego zaspokojenia potrzeb przewidywanych 380 tys. odwiedzających.

Canton Fair Complex

CIFF Guangzhou 2024, faza I – 18 do 21 marca 2024 r.

Pierwsza faza, trwająca od 18 do 21 marca 2024 r., poświęcona będzie wyposażeniu domu. W sektorze Mebli Mieszkaniowych duża część przestrzeni zostanie zarezerwowana dla Designu: aż w pięciu halach Canton Fair Complex zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w wyposażeniu domu; w ośmiu halach motywem przewodnim będzie Sofa & Bed z udziałem kluczowych marek, których produkcja, usługi OEM/ODM i kompleksowe rozwiązania cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród międzynarodowych nabywców. Świat Dining & Living zaprezentuje 600 wystawców zajmujących 150 tys. m2 w 17 halach.

Sektor Homedecor & Hometextile to z kolei największa w Azji wystawa produktów do dekoracji wnętrz i tkanin wyposażenia wnętrz, z 700 wystawcami i 85 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

Natomiast sektor Outdoor Furniture, Sunshade and Leisure to największa i najbardziej profesjonalna w Azji prezentacja branży mebli ogrodowych, prezentująca stoły, krzesła i markizy ogrodowe, a także sprzęt rekreacyjny i dekoracje, przeznaczone głównie na eksport. Udział w nim zapowiedziało 300 wystawców zajmujących pięć hal. 

CIFF Guangzhou 2024, faza II – 18 do 21 marca 2024 r.

W drugiej fazie, trwającej od 28 do 31 marca 2024 r., w ramach Office and Commercial Space, największych na świecie targów poświęconych meblom biurowym i wzornictwu komercyjnemu pojawi się ponad 1.000 wystawców na 240 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Zaprezentowane zostaną systemy stanowisk pracy i siedziska, trendy i rozwiązania dla inteligentnego biura oraz przestrzeni publicznych, komercyjnych i szkolnych, a także meble medyczne i dostosowane do potrzeb osób starszych, odpowiadające zainteresowaniom i potrzebom projektantów, specjalistów handlu międzynarodowego i wykonawców.

Jednocześnie odbywać się będą CIFM/interzum Guangzhou 2024, gdzie obecnych będzie ponad 1,4 tys. chińskich i międzynarodowych marek. W 24 pawilonach zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne technologie, maszyny, materiały, powierzchnie i komponenty. Odbędzie się także niezliczona liczba wydarzeń tematycznych, wystaw, seminariów i konferencji designu, które wzbogacą ofertę kulturalną targów, dostarczając ciekawych spostrzeżeń, wymiany poglądów oraz przydatnych inspiracji i refleksji.

Bezpłatna rejestracja oraz informacje umożliwiające wcześniejsze zaplanowanie podróży do Kantonu są już dostępne na stronie www.ciff-gz.com/en/.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: więcej artykułów o targach CIFF na portalu BIZNES.meble.pl