Newsroom

99. sklep Castoramy z największą strefą inspiracji

Castorama przy Bartyckiej, otwarta 23 sierpnia 2023 roku.

99. sklep Castoramy z największą strefą inspiracji

Siódma w Warszawie, a dziewięćdziesiąta dziewiąta w Polsce, Castorama na Bartyckiej jest już otwarta.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Castorama na Bartyckiej 26a stała się kolejnym, ważnym punktem na mapie Warszawy. Przede wszystkim jest to pierwszy, dwupoziomowy sklep sieci w Polsce. Klienci znajdą w nim jedną z największych w kraju stref inspiracji kuchni, łazienek i garderoby. Do ich dyspozycji jest też 5 stanowisk do projektowania. Sklep oferuje niemal 35 tys. najpotrzebniejszych artykułów do budowy, remontu i urządzenia domu i ogrodu. Castorama na Bartyckiej czeka na klientów, otwarcie odbyło się 23 sierpnia 2023 roku.

Zgodnie z planem – Castorama na Bartyckiej

Nowo otwartą Castoramę wyróżnia jedyny w Polsce, dwupoziomowy układ budynku. Na parterze ulokowano strefę handlową z najpotrzebniejszymi produktami do domu i ogrodu:

  • narzędziami ręcznymi,
  • artykułami metalowymi i elektrycznymi,
  • farbami,
  • chemią budowlaną.

Do dyspozycji klientów jest również strefa ogrodowa. Prowadzi do niej wyjście na część sklepu zwaną pergolą.

Strefa inspiracji i pomysłowych rozwiązań

Na pierwszym piętrze przygotowano wyjątkową strefę inspiracji. Klienci mogą przechodzić alejkami pełnymi produktów inspirujących do zmiany wnętrza. Czekają tam również gotowe propozycje aranżacji łazienki, kuchni czy garderoby. Dla tych, którzy potrzebują pomocy w zaprojektowaniu wymarzonego wnętrza w sposób funkcjonalny i estetyczny czeka, aż 5 stanowisk projektowych.

Nowa Castorama położona jest w wyjątkowym miejscu z „branżową” historią, dobrze znaną mieszkańcom Warszawy. Ogromna strefa inspiracji to zatem prawdziwa gratka dla wszystkich szukających pomysłowych i stylowych rozwiązań i produktów potrzebnych do stworzenia wymarzonego domu czy ogrodu. Jestem pewien, że nasz sklep przyciągnie wielu miłośników majsterkowania, jak i profesjonalistów, którzy cenią sobie szeroką i nowoczesną ofertę, świetny design i przystępne ceny – mówi Szymon Starzyński, dyrektor sklepu Castorama Bartycka.

Castorama przy Bartyckiej - widok z zewnątrz.
Nowootwarta Castorama przy Bartyckiej w Warszawie.

Castorama na Bartyckiej działa online i offline

Klienci robiący zakupy online, mogą odebrać towar bezpośrednio w sklepie Castorama na Bartyckiej lub w Castomacie dostępnym 24/7. Sklep oferuje również usługi transportu, wniesienia i montażu mebli. To nadal nie koniec udogodnień zakupowych – sklep oferuje również wygodne formy i terminy płatności w ratach. Na terenie obiektu dostępne jest też darmowe wifi, pozwalające na sprawne korzystanie z aplikacji mobilnej Castoramy. Aplikacja daje możliwość ekspresowych zakupów z wykorzystaniem skanera kodów kreskowych, zapisania swojej listy zakupów, czy udostępnienia jej swoim kontaktom.

Na Bartyckiej do dyspozycji klientów oddano 2 windy, które ułatwiają poruszanie się osobom z niepełnosprawnościami, a także umożliwiają sprawniejszy transport produktów między piętrami. Castorama Bartycka czynna jest od poniedziałku do piątku od 6:30 do 22:00, a w soboty od 7:00 do 22:00. W niedziele handlowe, w tym w najbliższą, 27 sierpnia, sklep będzie czynny od 10:00 do 18:00. Na klientów czeka parking na 116 miejsc. Sklep został wyposażony w nowoczesne rozwiązania:

  • inteligentne energooszczędne oświetlenie LED,
  • system klimatyzacyjny,
  • ekonomiczny system centralnego zarządzania budynkiem BMS.

Do wygrania kuchnia projektu Doroty Szelągowskiej

W związku z nowym otwarciem na odwiedzających sklep przy ul. Bartyckiej od 23 do 27 sierpnia czeka loteria w której do wygrania jest 20 tys. zł, szereg atrakcyjnych nagród rzeczowych o łącznej puli 81 tys. zł oraz szereg promocji na produkty marek własnych Castoramy. Klienci otrzymają również zwrot 100 zł na kartę podarunkową za każde wydane 500 zł oraz 15% zwrotu na kartę podarunkową za zakup kuchni z wyposażeniem. Co więcej, do końca października trwa konkurs, w którym nagrodą o wartości 10 tys. zł jest m.in. projekt kuchni zrealizowany przez Dorotę Szelągowską, ambasadorkę Castoramy.

ZOBACZ TAKŻE: Castorama – pierwsza w Kłodzku, 98. w Polsce

99. sklep Castoramy weźmie również udział w zbliżającej się akcji „Kwiaty za elektrograty”, która potrwa od 7 do 9 września 2023. Przez cały weekend, przyniesiony do sklepów zużyty domowy sprzęt elektryczny i elektroniczny, będzie można wymienić na kwitnące wrzosy.