Newsroom

Castorama – pierwsza w Kłodzku, 98. w Polsce

Castorama w Kłodzku.

Castorama – pierwsza w Kłodzku, 98. w Polsce

Na ponad 7 300 m2 powierzchni jest wszystko to, czego potrzebują zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonaliści. 29 marca, w Kłodzku, Castorama otworzyła swój kolejny sklep.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Projektowanie kuchni, łazienki czy garderoby, a także starannie wybrany asortyment do remontu i wykończenia domu i ogrodu – to wszystko znajdą klienci w nowym sklepie Castorama na Dolnym Śląsku. Od 29 marca, mieszkańcy Kłodzka i okolic mają do dyspozycji szeroką gamę ponad 35 tys. produktów potrzebnych do budowy i urządzenia domu lub mieszkania.

98. Castorama w Polsce jest nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem, znajdującym się w nowo otwartym parku handlowym. W sklepie zastosowane zostały najnowsze rozwiązania, takie jak strefa inspiracji kuchennych, łazienkowych oraz garderób, w której Klienci mogą zaprojektować swoje wymarzone pomieszczenia z pomocą projektantów lub skorzystać z kiosków multimedialnych, czyli funkcjonalnych ekranów, na których mogą obejrzeć prezentację oferty,  sprawdzić promocje na wybrany asortyment czy zamówić konkretne usługi. Na powierzchni ponad 7 300 m2 klienci mogą zakupić również inne produkty do budowy i remontu, takie jak farby, panele podłogowe, płytki, oświetlenie, drzwi, grzejniki, materiały budowlane czy też narzędzia. W strefie ogrodowej, Castorama oferuje duży wybór roślin zewnętrznych i wewnętrznych, mebli ogrodowych, ogrodzeń oraz kosiarek.

Sklep w Kłodzku jest wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak inteligentne oświetlenie, systemy klimatyzacyjne czy fotowoltaiki. Klientom udostęniono odbiór zakupów internetowych w Castomacie lub w strefie Castodrive, gdzie można odebrać towar bez wychodzenia z pojazdu.

Castorama to nie tylko nowoczesne i dobre wyposażone miejsce, ale przede wszystkim przestrzeń, w której nasi Klienci znajdą wszystko, czego potrzebują do swoich projektów. Wierzę, że nasza oferta, doświadczona i pomocna obsługa oraz słynne, konkurencyjne ceny Castoramy przyciągną do naszego sklepu Klientów i zawsze będą spełniać ich oczekiwania – mówi Sebastian Goworek, dyrektor sklepu Castorama Kłodzko.

W nowej Castoramie w Kłodzku czeka dużo różnych ofert dla klientów, m.in. 150 złotych zwrotu na kartę podarunkową za każdy wydany 1 tys. zł, 15% zwrotu na kartę podarunkową za zrealizowany projekt kuchni wraz z wyposażeniem, 20% zwrotu na kartę za zrealizowany projekt garderoby. Można też skorzystać z 20% rabatu na wszystkie ogrodzenia wraz z akcesoriami czy też z 50% rabatu na drugie opakowanie farby Good Home. Ponadto sklep oferuje darmowy transport przy zakupach za minimum 1 tys. zł. Każdy Klient bez względu na wartość zakupów będzie mógł wziąć udział w urodzinowej loterii Castorama, w której można wygrać atrakcyjne nagrody.

Wnętrze sklepu Castorama w Kłodzku.
Wnętrze sklepu Castorama w Kłodzku.

98. sklep Castoramy weźmie również udział we flagowej akcji „Kwiaty za elektrograty”, która potrwa od 31 marca do 2 kwietnia 2023. Przez cały weekend, przyniesiony do sklepów zużyty domowy sprzęt elektryczny i elektroniczny, będzie można wymienić na sadzonki kwitnących bratków.

Nowa Castorama mieści się przy ulicy Letniej 2 w Kłodzku. Sklep otwarty jest w dni powszednie od godz. 8:00–20:00 oraz w soboty w godz. 8:00–18:00. Sklep jest również czynny w niedziele handlowe.