Webinary

Rewizja Krajowego Standardu FSC

Webinar, którego tematem jest Krajowy Standard FSC, odbędzie się 23 sierpnia 2023 roku.

Rewizja Krajowego Standardu FSC

23 sierpnia odbędzie się webinar na temat stanu rewizji Krajowego Standardu Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej FSC dla Polski.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

FSC Polska zaprasza przedstawicieli branży na webinarium poświęcone procesowi rewizji Krajowego Standardu Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej FSC dla Polski. Organizator zachęca do rejestracji na wydarzenie, które odbędzie się 23 sierpnia 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: FSC i Lasy Państwowe kontynuują rozmowy

Krajowy Standard FSC – aktualne informacje

W maju 2023 roku Techniczna Grupa Robocza ukończyła prace nad projektem nr 4 Standardu. Zgodnie z procedurami FSC, projekt nr 4 nie podlega już konsultacjom publicznym, natomiast będzie podlegał ocenie ze strony Departamentu ds. Polityk i Standardów FSC International. Departament ten oceni go pod względem zgodności z procedurami i zasadami FSC, jak również z Ogólnymi Wskaźnikami Międzynarodowymi. Po pozytywnej ocenie Standard zostanie przedstawiony do zatwierdzenia przez Komitet ds. Polityk i Standardów złożony z członków FSC International.

Organizator zaprasza do rejestracji na webinarium, podczas którego krajowi reprezentanci FSC przedstawią projekt nr 4 Standardu.

Termin webinarium: 23 sierpnia 2023 roku w godzinach 10.00-11.30

Formuła: online

Organizator prosi o rejestrację pod poniższym linkiem. Należy jej dokonać do 21 sierpnia 2023 roku.

REJESTRACJA NA WEBINARIUM