Webinary

archiDAY 2020 dostępny do końca października

1212680800

archiDAY 2020 dostępny do końca października

Mimo zakończenia archiDAY 2020 Online wszystkie panele, wykłady i prezentacje są dostępne na platformie archiDESK i można je oglądać do 31 października.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

16 października br. oficjalnie zakończyła się wyjątkowa edycja e-wydarzenia skierowanego do projektantów wnętrz i architektów, dekoratorów, stylistów, designerów, homestagerów. W archiDAY 2020 Online wzięło udział prawie 5 tys. osób, które mogły wysłuchać paneli i wykładów transmitowanych ze 4 scen tematycznych, wziąć udział w 10 różnorodnych warsztatach, szkoleniach z oprogramowania, indywidualnych konsultacjach z ekspertami czy też w e-spotkaniach z markami.

Zakończenie wystąpień „na żywo” archiDAY 2020 Online nie oznacza jednak, że nie można skorzystać już z wiedzy przekazanej przez blisko 130 ekspertów podczas wydarzenia. Jak podkreśla Przemysław Szklarzewski, CEO PCAW, organizator archiDAY 2020 Online”: Bogaty program merytoryczny scen tematycznych: “Projektant i BIZNES”, “Design Story”, „Rozmowy o…” transmitowany był jednocześnie, a uczestnicy dokonywali wyboru, w którym punkcie wydarzenia biorą udział. Z tego powodu już na etapie planowania całości wiedzieliśmy, że wszystkie panele, wykłady i prezentacje będą dostępne również po zakończeniu archiDAY 2020 Online.

Dzięki temu rozwiązaniu przez kolejnych 14 dni, do ostatniego dnia października, projektanci mogą „powrócić” do wybranego punktu z agendy [agenda dostępna na https://www.archiday.pl/2020]. To też dodatkowy czas dla specjalistów, którzy w dniach 12-16 października nie mogli być online.

Nagrania paneli, wykładów i prezentacjiznajdują się na platformie archiDESK – narzędziu wspierającym specjalistów z branży wyposażenia wnętrz. Rejestracja na www.archidesk.pl jest bezpłatna dla architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, designerów, homestagerów, a dostęp do materiałów z archiDAY 2020 Online możliwy po założeniu oraz aktywacji konta specjalisty.