Design

Webinarium o projektowaniu hoteli

47298062

Webinarium o projektowaniu hoteli

2 grudnia o 11.00. Virtus Studio zaprasza na 54. odcinek webinarium architektonicznego. Tematem będzie realizacja zespołu hotelowo-usługowego przy ul. św. Marka i Floriańskiej w Krakowie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Już 2 grudnia Virtus Studio organizuje webinarium z cyklu Projektowanie Hoteli, na którym gościem specjalnym będzie Józef Białasik z krakowskiej pracowni B2 Studio. 

Hotel Unicus Palace przy ul. Floriańskiej to 5-gwiazdkowy obiekt hotelowy w Krakowie z zespołem SPA z basenem i saunami. 

Prace nad budynkiem musiały być uzgadniane z konserwatorem zabytków.

Podczas wykładu poruszone zostaną następujące tematy:

  1. Prace inżynieryjne związane z budową w ścisłym centrum starego miasta (basen w gotyckich piwnicach)
  2. Prace archeologiczne
  3. Połączenie funkcjonalne kamienic z różnych okresów
  4. Projekt łatwo adaptowalny na inne funkcje

Dorobek biura obejmuje kilkaset zrealizowanych obiektów o zróżnicowanej funkcji, od budownictwa mieszkaniowego, poprzez budynki biurowe, hotelowe, przemysłowe do obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Podstawową dewizą biura jest działanie partnerskie i indywidualne podejście do klientów.

Józef Białasik jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Współwłaściciel firmy B2 Studio, wiceprezes Fundacji Proarchitektura. Do jego najważniejszych realizacji należą: „Osiedle Europejskie” w Krakowie, AC Hotel by Marriott przy ul. 3 Maja w Krakowie czy Aparthotel w Jastarni.

Obowiązuje rejestracja.

Jednym z patronów medialnych webinarium jest miesięcznik BIZNES.meble.pl.