Design

Nie ograniczaj się obowiązującymi trendami – podkreśl własny styl dzięki podłogom z EGGER Trend Selection

Podłogi Egger trend selection z serii Creative Functions.

Nie ograniczaj się obowiązującymi trendami – podkreśl własny styl dzięki podłogom z EGGER Trend Selection

Dzięki asortymentowi podłóg premium Trend Selection dostępnych w ramach Kolekcji podłóg PRO 2021+ firma EGGER po raz kolejny podkreśla swoje kompetencje w zakresie wzornictwa i wyczucia trendów oraz oferuje swoim klientom specjalnie dopasowane zestawienia dekorów i produktów. Innowacyjna koncepcja wzornicza pozostawia przestrzeń na indywidualne akcenty i stwarza fascynujące możliwości w zakresie projektowania wnętrz, w tym wyboru podłogi premium.

Jeśli mówimy o trendach, istnieją dwie możliwości: można za nimi podążać lub samemu je wyznaczać, zwłaszcza projektując czy aranżując wnętrza. Podłoga stanowi fundament indywidualności i osobowości. Pozwala ożywić pomieszczenie i stworzyć przyjemny nastrój. Kształtuje percepcję poprzez celowe rozmieszczenie akcentów. Łączy w sobie wysokiej jakości materiały oraz nastrojowy wygląd, kształty i kolory. Buduje także atmosferę i emocje, dlatego podłoga to bardzo ważny element wnętrza, który warto starannie wybrać.

Dzięki asortymentowi podłóg premium EGGER Trend Selection zespół pod kierownictwem Klausa-Dietera Monhoffa, dyrektora Działu Zarządzania Wzornictwem i Dekorami, postawił nowy kamień milowy. Realizacja harmonijnych koncepcji spójnie łączących komercyjne czy indywidualne przestrzenie oraz stylowe łączenie strefy prywatnej i domowego biura to cel EGGER Premium Trend Selection. Podłogi w ramach premium Trend Selection inspirują nowymi pomysłami, a samo wykonanie podłóg wyznacza własne standardy dzięki najwyższej jakości i ponadczasowo pięknemu wzornictwu.

Oferta na podłogi premium EGGER Trend Selection składa się z trzech zestawień dekorów i produktów, które otwierają nieograniczone możliwości projektowe: Pure Solids, Creative Functions oraz Interior Match.

Wyprodukowane z myślą o trwałości: Pure Solids

Popularnym trendem są wzory podłóg z litego drewna i parkiety. Pure Solids idzie o krok dalej łącząc wysoką jakość i naturalne wzornictwo z cennymi właściwościami laminatu. Podłogi laminowane firmy EGGER są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości i szybkie w montażu. Ponadto oferują doskonały stosunek jakości do ceny.

Pure Solids to dziesięć naturalnych dekorów, które spełnią wszelkie życzenia stylistyczne, od eleganckich do obdarzonych wielką siłą wyrazu, jak wzór nawiązujący do klasycznego parkietu. Za pomocą pięciu różnych formatów desek – Classic, Medium, Large, Kingsize i Long – można optymalnie aranżować małe i duże pomieszczenia i wyposażyć je w elegancką podłogę laminowaną premium.

Dobre połączenie: Creative Functions

W czasach, gdy życie i praca są bliżej siebie, pożądana jest różnorodność i rozgraniczenie, a także otwarte przestrzenie i płynne przejścia. Szczególnie w pomieszczeniu, którego podział na określone strefy pozwala w pełni wykorzystać ich funkcje. Aby stworzyć intrygujące i wyraziste projekty i aranżacje wnętrz, warto łączyć i dopasowywać ze sobą różne dekory i podłogi premium EGGER  tworząc kontrastowe zestawienia.

Creative Functions to 9 dekorów i 17 wariantów produktów, które łączą trzy nadrzędne koncepcje stylistyczne obejmujące wszystkie rodzaje podłóg EGGER: Orzech Bedollo, gdzie wykorzystano 4 dekory skoordynowane kolorystycznie w kategoriach podłóg laminowanych EGGER, Comfort i Design GreenTec. Materiał taki jak Marmur Berdal łączy klasyczny dekor dębowy z białym marmurem.

Asortyment uzupełniają naturalne dębowe dekory z Kolekcji podłóg EGGER PRO 2021+, które są dostępne jako podłogi laminowane, Comfort i Design GreenTec. W ten sposób podłogi odpowiednie do różnych zastosowań, takie jak ciepła i miękka podłoga EGGER Comfort idealna do sypialni oraz wytrzymała podłoga laminowana w salonie, mogą zostać połączone w harmonijną całość.

Podłogi EGGER Design, Comfort i podłogi laminowane można perfekcyjnie połączyć wizualnie i stworzyć elegancką podłogę w dowolnym pomieszczeniu. Pozwala to na stworzenie obszarów obdarzonych indywidualnym charakterem. Podłogi od producenta EGGER są dopasowane pod względem kolorów i dekorów, pełne sprzeczności i zmienności, a każda z nich charakteryzuje się odpowiednimi właściwościami: są wodoodporne, ciepłe i ciche, a ponadto odporne oraz trwałe.

Idealnie dopasowane: Interior Match

Motyw mieszania i łączenia już od jakiegoś czasu dominuje w projektach aranżacji wnętrz. Zestawienie kolorów, materiałów i powierzchni daje pole do popisu dla kreatywności i indywidualizmu. Realizacja wypada szczególnie dobrze w modnych, otwartych przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wraz z zacieraniem się granic i brakiem rozgraniczenia przestrzennego pomiędzy obszarami funkcjonalnymi, nowe wymagania stawiane są również podłogom i aranżacji wnętrz. „Przy całej swobodzie projektowania, skoordynowane punkty stałe zapewniają pożądaną harmonię wizualną” – podkreśla Klaus Monhoff, kierownik działu Zarządzania Wzornictwem i Dekorami w Grupie EGGER. EGGER odpowiada na to nową koncepcją wzorniczą Interior Match, która po raz pierwszy łączy w sobie Kolekcję materiałów dekoracyjnych z Kolekcją Podłóg PRO 2021+.

Dysponując asortymentem 29 dekorów, marka EGGER – producent materiałów drewnopochodnych – po raz pierwszy realizuje ten trend w tak obszernej ofercie. Architekci, wykonawcy, a także klienci końcowi mają dzięki temu możliwość realizacji współczesnych i harmonijnych projektów bez jakiegokolwiek wysiłku.

W zestawieniu Interior Match rozróżnia się pomiędzy rozwiązaniami zachowującymi zgodność dekoru i tymi, które są skoordynowane kolorystycznie. W serii Decor Match zarówno podłogi, jak i meble oraz produkty wyposażenia wnętrz dostępne są z różnymi strukturami powierzchni przy zachowaniu zgodności dekoru. Klienci mogą wybrać ten sam dekor do podłóg, drzwi, kuchennego blatu roboczego czy całego mebla, wprowadzając tym samym harmonię do swoich aranżacji. Z kolei w serii Colour Match prezentowane są dekory dopasowane do siebie kolorystycznie. „Zbiór 29 dekorów obejmuje wiele nowości z obu kolekcji. Zostały one dobrane w taki sposób, aby można je było wykorzystać na różne sposoby. Fronty, blaty robocze lub całe meble można łatwo połączyć z podłogą. Niezależnie od tego, czy efekt ma być wyrazisty, czy niedopowiedziany – w serii Interior Match znajdziemy coś w każdym stylu” – wyjaśnia Ayla Schwarzmayr, Specjalista ds. Podłóg w Dziale Zarządzania Dekorami.

Trend Selection, asortyment premium

  • EGGER Trend Selection – asortyment premium do tworzenia inspirujących wnętrz mieszkalnych i użytkowych z podłogami z Kolekcji podłóg EGGER PRO 2021+.
  • Interior Match: skoordynowane dekory z Kolekcji materiałów dekoracyjnych 2020-22 do mebli i aranżacji wnętrz oraz z Kolekcji Podłóg PRO 2021+. Do dyspozycji 23 dekory w ramach serii Decor Match i 7 dekorów w ramach serii Colour Match.
  • Creative Functions: otwarte przestrzenie i płynne przejścia, charakteryzujące się strukturą i atrakcyjnym wyglądem. Do dyspozycji 9 dekorów i 3 koncepcje stylistyczne.
  • Pure Solids: wygląd litego drewna i parkietu połączony z cennymi właściwościami laminatu. Do dyspozycji 10 autentycznych dekorów i 5 formatów desek podłogowych.
  • Więcej informacji na stronie www.egger.com/trend-selection

Biuro Sprzedaży EGGER 61-119 Poznań Św. Michała 43 tel. +48 61 650 36 01 e-mail: info-pl@egger.com   www.egger.com