Design

Lokalnie, blisko natury

Izabela Bołoz, projektantka.

Lokalnie, blisko natury

Refleksjami na temat rzeczywistości postpandemicznej dzieli się na łamach miesięcznika BIZNES.meble.pl – w artykule „Projektowanie tu i teraz” – Izabela Bołoz.

Izabela Bołoz myśli, że pandemia wpłynie na sposób, w jaki ludzie spędzają wolny czas. Będziemy podróżować bardziej lokalnie, docenimy przebywanie w naturze, na wolnym powietrzu, gdzie odpoczywamy i unikamy tłumów – podkreśla Izabela Bołoz.

Perspektywa ta pozytywnie rezonuje z działalnością Studia i zainicjowanej w ub.r. nowej marki stref zabaw dla dzieci totutam.com. Od początku działalności naszym celem jest kreowanie oryginalnych, artystycznych rozwiązań w przestrzeni, umożliwiających docenienie otoczenia i jakościowe spędzanie czasu wśród najbliższych. To głównie instalacje, rzeźby, mała architektura, oryginalne strefy zabaw do wnętrz i na zewnątrz – dodaje projektantka.

W opinii Izabeli Bołoz, w okresie pandemii tworzenie miejsc, które pozwalają na współprzebywanie rodzin z dziećmi wydaje się być szczególnie ważne i wartościowe. W najbliższym czasie planujemy położyć jeszcze większy nacisk na projekty i rozwiązania do zabawy i edukacji w przyrodzie – wyjawia Izabela Bołoz.

TEKST: Anna Szypulska