Design

Elewacje kontra bryła

1981195947

Elewacje kontra bryła

Virtus Studio zaprasza na 51. odcinek webinarium architektonicznego na temat elewacji. Spotkanie z udziałem Daniela Cieślika z Anta Architekci odbędzie się 28 października o 11.00.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Gościem specjalnym będzie Daniel Cieślik z Anta Architekci, który podczas webinarium skupi się na obszernym temacie elewacji. To autorska pracownia powołana do życia w 2003 roku. Na przestrzeni 18 lat zdobyła uznanie inwestorów, a dzięki ich zaufaniu oraz zaangażowaniu zespołu architektów ma na swym koncie blisko tysiąc zrealizowanych projektów.

Kim jest Daniel Cieślik?

Daniel Cieślik to absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (2001). W tym samym roku uzyskał międzynarodowy dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA). Jest założycielem pracowni Anta Architekci, zdobywcą wielu nagród branżowych, a prywatnie tatą oraz amatorem golfa i motoryzacji.

Podczas spotkania poruszone zostaną takie zagadnienia, jak:

  • Czym jest architektura?
  • Czy to jest funkcja powiązana z bryłą?
  • Czy elewacja czasem nie przejmuje roli architektury?
  • Czy przykrycie brzydkiej i niefunkcjonalnej bryły modną okładziną elewacyjną sprawi, że budynek stanie się dobrze zaprojektowany?
  • Z drugiej strony elewacja może być doskonałym narzędziem w rękach architekta, jeżeli poza funkcją estetyczną spełni również funkcję praktyczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy REJESTRACJA.

Patronem medialnym wydarzenia jest miesięcznik BIZNES.meble.pl.