Design

Dom przyszłości w „Przewodniku Architekta”

1892533561

Dom przyszłości w „Przewodniku Architekta”

Jak będą wyglądać nowoczesne domy? „Przewodnik Architekta” to przegląd rozwiązań na miarę XXI wieku. Wejdź i rozejrzyj się po domu przyszłości!

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

O tym, jak będzie wyglądał dom przyszłości decydują potrzeby i wrażliwość na kwestie środowiskowe i społeczne.

Sięgnij po „Przewodnik Architekta: dom przyszłości” i poznaj najnowsze rynkowe rozwiązania.

W publikacji znajdziesz odpowiedzi na takie pytania jak:

 • Jak zaaranżować dom przyszłości?
 • Które produkty sprawią, że dom lub mieszkanie staną się ekologiczne i ergonomiczne?
 • Jakie inteligentne rozwiązania powinny pojawić się w nowoczesnym domu?

Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych – to wszystko zawiera publikacja, która powstała specjalnie dla architektów: wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl – „Przewodnik Architekta: dom przyszłości”.

Czym jest  „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”?

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Do kogo adresowany jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: dom przyszłości” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

 • jakie są najnowsze produkty przeznaczone do nowoczesnych domów;
 • jakie firmy mają w swojej ofercie rozwiązania do tego typu wnętrz;

A ponadto:

 • prześledzą najnowsze tendencje w inteligentnych domach;
 • poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń;  
 • otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;  
 • automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

Czego jeszcze nie wiecie o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA”:

 1. Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu” obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 2. „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 3. Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebli: oświetleniu meblowym czy tkaninach.
 4. Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
 5. Piątą odsłoną z cyklu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. Tym razem głównym tematem jest aranżacja przestrzeni dla dziecka.
 6. Szóste wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone kuchennym trendom.
 7. Przedostatnią publikacją jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa komunikacji” to e-wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” dotyczące przestrzeni komunikacji.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?

Sięgnij po najnowsze wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: dom przyszłości”.