Design

ARCHITECT@WORK po raz drugi w Polsce

ARCHITECT@WORK Warsaw.

ARCHITECT@WORK po raz drugi w Polsce

30 i 31 maja 2023 roku ARCHITECT@WORK Warsaw powraca do EXPO XXI po swoim ubiegłorocznym, przełomowym debiucie.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Sukces pierwszej polskiej edycji, w listopadzie 2022 roku, udowodnił, że rynek potrzebował koncepcji takiej jak ARCHITECT@WORK. Z liczbą 1.800 odwiedzających wydarzenie przeszło wszelkie oczekiwania. Ten ogólny entuzjazm sprawił, że 2. edycja A@W Warsaw odbędzie się w dniach 30 i 31 maja 2023 roku, ponownie w EXPO XXI.

Wśród powodów, by wrócić do Warszawy w tym roku, organizatorzy wskazują na innowację, która jest kluczowa dla każdego architekta lub projektanta wnętrz, jest to również główne kryterium dla ARCHITECT@WORK. Wystawcy muszą na swoim stoisku przedstawić innowacyjne produkty.

Każdy produkt pokazany podczas wydarzenia został wcześniej oceniony przez panel oceniający, który składa się z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu zatwierdzenia tej grupy referencyjnej, można go oficjalnie zaprezentować podczas ARCHITECT@WORK.

Tradycyjne alejki zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można odpocząć, poprowadzić spotkania w bardziej nieformalny sposób, a przede wszystkim skorzystać z bezpłatnego cateringu dla odwiedzających oraz wystawców. To miejsce, gdzie można spotkać się z kolegami z branży i wymienić doświadczenia.

Jak się zaprezentują wystawcy ARCHITECT@WORK?

Niewielkie narożne jednostki służą do prezentacji produktów z akcentami na wynalazczość i estetykę. Ze względu na wielkość jednostek producenci muszą się skupić i działać zgodnie z prostą architektoniczną zasadą „mniej znaczy więcej”. Koncept zakłada również, że każda firma, niezależnie od rozmiaru, musi zaprezentować swoje produkty w dokładnie takim samym wymiarze. Doskonały sposób na skupienie się na innowacjach.

Ważną część wydarzenia stanowią inspirujące prelekcje. Wiodący architekci i projektanci wnętrz zajmują centralną scenę w sali seminaryjnej, w której mogą omówić ważne tematy i podzielić się swoimi doświadczeniami z wszystkimi odwiedzającymi.

Materiały mają znaczenie: dotrzymywanie kroku najnowszym trendom, przyszłości materiałów, itp. Wystawę materiałów, zgodną z wiodącym tematem wydarzenia, którym są zewnętrza, poprowadzi MaterialDriven.

Wydarzenie ma na celu inspirowanie architektów i projektantów wnętrz. Więcej informacji o tegorocznej edycji, lista wystawców i program, dostępne są na stronie internetowej ARCHITECT@WORK Warsaw.