Branża

Nowe otwarcie AMI Polska

AMI Polska - nowa strona www.

Nowe otwarcie AMI Polska

Strona internetowa firmy AMI Polska (www.amipolska.pl) po wielu latach doczekała się wreszcie nowej odsłony, pozwalającej dużo lepiej zaprezentować imponującą ofertę tego łódzkiego importera.

Prowadzona przez rodzinę Nowickich, firma AMI Polska swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku będąc jednym z pierwszych na polskim rynku dystrybutorów akcesoriów meblowych najwyższej jakości. Swoją działalność związała z producentami z Włoch, wprowadzając do Polski tak uznane firmy jak Salice czy Camar, których generalnym dystrybutorem pozostaje po dzień dzisiejszy. W kolejnych latach do oferty dołączały kolejne z włoskich fabryk, m.in. Elletipi, Vapsint, Servetto czy Meroni, dziś to łącznie kilkunastu producentów reprezentowanych w Polsce. Przekłada się to na prawie tysiąc różnego rodzaju produktów dystrybuowanych z magazynu centralnego w Łodzi.

AMI Polska - nowa strona www - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Tak szeroka oferta wymagała uaktualnienia sposobu ich prezentacji. W ten sposób po wielu latach działalności dotychczasowej strony internetowej, niedawno zastąpiona została przez jej nową odsłonę, a odświeżenia doczekało się także logo firmy i wszelkie układy graficzne. Na nowej stronie internetowej precyzyjnie pogrupowano oferty poszczególnych dostawców, do których można teraz dotrzeć z wielu poziomów strony. Na stronie głównej zaznaczone są teraz także najpopularniejsze kategorie produktów – zawiasy i systemy otwarć Salice, zawieszki do szafek górnych i dolnych Camar, sortowniki Elletipi i siłowniki Vapsint. Wyróżnione miejsce zajął też opisywany niedawno na naszych łamach system Salice PIN – rewolucyjnego rozwiązania przeznaczonego do ekspozycji i przechowywania butelek z winem.

Zasadniczą częścią strony jest oczywiście prezentacja pełnej oferty, do której można dotrzeć zarówno poprzez wyszukiwanie producentów, jak i poszczególnych akcesoriów. Bez problemu odnaleźć można odpowiedni system zawiasów, rodzaje prowadnic ( w ofercie AMI Polska znajduje się kilku ich producentów), odpowiedni sortownik (niedawno do sprzedaży trafiły kolejne produkty firmy Elletipi), siłowniki do klap o odpowiedniej mocy lub jeden z kilkunastu rodzajów nóżek plastikowych, regulatorów poziomu czy wspominanych już zawieszek. W wielu miejscach pojawiły się też prezentacje video lub filmy instruktażowe dotyczące sposobu działania poszczególnych systemów. Wkrótce powiększona zostanie także baza tekstów dotyczących poszczególnych produktów z oferty AMI Polska, w tym także tych ukazujących się w BIZNES.meble.pl. Informacje o importerze i jego ofercie zawitają także do mediów społecznościowych – profil firmy AMI Polska pojawił się na Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy na stronę www.amipolska.pl