Branża

IFS Cloud wspiera Nowy Styl w digitalizacji

1358673672

IFS Cloud wspiera Nowy Styl w digitalizacji

Nowy Styl wkracza w kolejny etap cyfrowej transformacji wykorzystując oprogramowanie IFS Cloud. Najnowsze rozwiązanie z oferty IFS wspiera dalszy rozwój i ekspansję międzynarodową firmy.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Nowy Styl, lider w kreowaniu ergonomicznych przestrzeni biurowych oraz jeden z największych producentów rozwiązań biurowych na świecie, wybrał oprogramowanie IFS Cloud. Skala działalności prowadzonej przez producenta oraz innowacyjne podejście do organizacji produkcji wymagają dostępu do najnowszych technologii i zaawansowanych funkcjonalności, a do takich należy rozwiązanie z oferty firmy IFS.

Koncepcje zrównoważonej przestrzeni biurowej oraz wysokiej jakości systemy meblowe to znaki rozpoznawcze firmy Nowy Styl.  O wyborze IFS Cloud zdecydowała elastyczność rozwiązania oraz najnowsze technologie wspierające m.in. obszary produkcji i logistyki. Zasięgiem Nowy Styl obejmuje 100 krajów, posiada swoje biura w 19 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Rozwiązania IFS są aktualnie wykorzystywane przez ponad 2.850 użytkowników m.in. w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji, na Ukrainie czy Holandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Na czym polega innowacyjne wsparcie kluczowych obszarów produkcji?

Podpisany między firmami kontrakt obejmuje dostawę licencji na najnowszą wersję oprogramowania – IFS Cloud wraz z serwisem. Dzięki innowacyjnej kadencji rozwoju systemu nowe, wzbogacone funkcjonalnie wersje oprogramowania są dostępne dla klientów IFS już co 6 miesięcy – w standardzie Evergreen, co jest nowością na rynku systemów ERP.

Zakończenie roku to dla nas i naszych klientów bardzo pracowity okres, dlatego niezwykle mnie cieszy, że wspólnie z firmą Nowy Styl rozpoczynamy kolejny etap współpracy. Tym razem dotyczy on naszego premierowego produktu, który ma znakomite recenzje użytkowników – IFS Cloud. Czekamy również na 2022 rok i rozpoczęcie wdrożenia produktu w całej Grupie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi procesów produkcji, łańcucha dostaw, finansów, procesów obsługi klienta oraz działań raportujących i operacyjnych. Poszerzamy także zakres naszej współpracy o nową spółkę Nowego Stylu, zarejestrowaną w Szwajcarii. To wyjątkowy projekt, na dużą skalę, ale nie może być inaczej w przypadku firmy, która uznawana jest za światowego lidera w produkcji systemów meblowych, jakim jest Nowy Styl – podkreśla Marek Głazowski, prezes IFS Poland & Europe East.

System IFS Cloud będzie wspierał Nowy Styl w dalszym procesie digitalizacji. Poprzez dostarczanie użytkownikom nowoczesnego, w pełni webowego interfejsu aplikacji oraz dowolności w konfiguracji dostępu i zarządzania oprogramowaniem umożliwia on korzystanie z najnowszych technologii takich jak VR, automatyzacja procesów biznesowych czy machine learning.

Jaki jest kolejny etap cyfrowej transformacji?

Od prawie 30 lat pomagamy firmom na całym świecie urządzać przestrzeń biurową. Najpierw określamy ich potrzeby, a następnie dobieramy i dostarczamy rozwiązania oraz produkty, które czynią ich pracę zdrowszą, wydajniejszą i bardziej komfortową. Robimy to z wielką pasją i satysfakcją. Szczególnie przy zaawansowanych projektach stawiamy na dopasowanie do potrzeb klientów i elastyczność. Właśnie to są jedne z ważniejszych aspektów naszego wyboru IFS Cloud, który jest innowacyjny, podąża za potrzebami producentów i stawia na efektywność – mówi Rafał Chwast, członek Zarządu Nowego Stylu.

Głównym celem IFS jest wprowadzanie zmian w zakresie jakości planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz zarządzania usługami i aktywami. Ta ambicja opiera się na wykorzystaniu technologii, dzięki której możliwa będzie dalsza transformacja cyfrowa oraz wyeliminowanie zakłóceń w procesach biznesowych klientów – z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i automatyzacji, zastosowania analiz oraz symulacji. IFS opracował i wdrożył wiele kluczowych rozwiązań uwzględniających strategiczne podejście do tzw. user experience – wykorzystania przyzwyczajeń i doświadczenia użytkownika, warstwowej architektury aplikacji umożliwiającej aktualizację i synchronizację z innymi aplikacjami i technologiami.