Jaki zestaw wypoczynkowy wybrać? Jak zaaranżować funkcjonalną strefę relaksu? Odpowiedzi dostarcza dziewiąte wydanie „Przewodnika Architekta: komfortowy wypoczynek”.

Przewodnik Architekta

komfortowy wypoczynek 9/2021

Jaki zestaw wypoczynkowy wybrać? Jak zaaranżować funkcjonalną strefę relaksu? Odpowiedzi dostarcza dziewiąte wydanie „Przewodnika Architekta: komfortowy wypoczynek”.

Kilkanaście ostatnich miesięcy uświadomiło nam wszystkim, że w domu każdy powinien czuć się dobrze.

Co sprawia, że wnętrza stają się przytulne? Przekonaj się sięgając po „Przewodnik Architekta: komfortowy wypoczynek” . Poznaj najnowsze rynkowe rozwiązania, skorzystaj z porad i inspiracji.

W publikacji znajdziesz odpowiedzi na różne pytania:Jak zaaranżować przestrzeń do relaksu?
Które produkty sprawią, że komfort wypoczynku się zwiększy?
Jakie rozwiązania powinny pojawić się w strefie relaksu, by była ona zaaranżowana zgodnie z potrzebami i w zgodzie z trendami? Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych – to wszystko zawiera publikacja, która powstała specjalnie dla architektów – wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” – „Przewodnik Architekta: komfortowy wypoczynek”.

Dlaczego „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”?

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Dla kogo przeznaczony jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

  • jakie są najnowsze produkty przeznaczone do strefy wypoczynku;
  • jakie firmy mają w swojej ofercie meble, materiały, komponenty i akcesoria poprawiające komfort;

A ponadto:

  • prześledzą najnowsze tendencje;
  • poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń;
  • otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;
  • automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji? Sięgnij po najnowsze wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: komfortowy wypoczynek”.