Firmy na targach

Personalizacja z Ostermann

Stoisko Ostermann na targach interzum 2023

Personalizacja z Ostermann

Warto zajrzeć do sklepu Ostermann, obsługiwanego również w języku polskim. Producenci mebli mogą teraz zamówić obrzeża ABS z dowolnie wybranym przez siebie kreatywnym dekorem. Są one dostarczane w najkrótszych terminach i w małych ilościach.

Od ponad 7 lat stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie, dostępnego od ręki, asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Na targach Interzum 2023 zaprezentowano nowe możliwości. Ostermann oferuje teraz obrzeża ABS z indywidualnie definiowanym dekorem. Obrzeża ABS Ostermann dostarczane są w grubościach 0,4 mm, 1 mm i 2 mm, w najkrótszych terminach dostaw i jak zwykle w niewielkich ilościach. Możliwe jest przedstawienie na obrzeżu realistycznych fotografii, logotypów lub określonych firmowych kolorów. Klienci mogą samodzielnie zdefiniować dekor obrzeża i otrzymać swój indywidualny projekt w wymaganym wymiarze. Do ręcznej lub maszynowej obróbki obrzeży ABS firma Ostermann oferuje szeroką gamę materiałów warsztatowych, od narzędzi do ręcznej obróbki obrzeży po kleje, środki czyszczące i artykuły do korekty powierzchni.

Stoisko Ostermann na targach interzum 2023

Warto również zwrócić uwagę na różnorodność oferty. W firmie Ostermann stolarze otrzymują listwy uchwytowe w wielu kształtach i kolorach, jako towar długowymiarowy lub dopasowane na wymiar. Uchwyty wpuszczane stanowią eleganckie rozwiązanie konstrukcyjne. Do zastosowań poziomych należy wybrać model „Polka”. Do montażu pionowego eksperci firmy Ostermann polecają model „Pogo”.

Dwa nowe filmy aplikacyjne na Ostermann TV pozwalają również dobrze poznać ofertę klejów firmy Ostermann i zdecydować jaki produkt wybrać do klejenia np. lustra, blachy ryflowanej. Sklep internetowy firmy Ostermann posiada teraz dwie ważne nowe funkcje, które optymalizują cyfrowy proces składania zamówień. Klienci mogą dodać do swojego zamówienia pożądany termin wysyłki. Ponadto, można również szybko i łatwo sprawdzić poszczególne oferty online.

CZYTAJ TAKŻE: Jaka grubość obrzeży – dla jakiego zastosowania?