Firmy na targach

Razem idziemy do przodu

Stoisko Allcomp Polska na targach interzum 2023

Razem idziemy do przodu

Allcomp Polska na targach Interzum 2023 spotkał się z międzynarodowym gronem klientów, którym zaprezentował możliwości w zakresie przygotowania produkcji i wyposażenia krojowni.

Polski producent jest regularnie obecny na największych międzynarodowych targach dostawców do przemysłu meblarskiego w Kolonii. Rozwiązania Allcomp, prezentowane między innymi na Interzum 2023 sprawnie pracują na 400 dużych instalacjach w średnich i bardzo dużych firmach w Polsce i na świecie. Przewagę konkurencyjną zyskuje przede wszystkim dużą wrażliwością na zmieniające się potrzeby klientów wynikające m.in. z innowacji w obszarze materiałów tapicerskich. Dużym atutem jest również serwis.

Mamy pełną automatyzację procesów z wykorzystaniem surowca. Maszyny są adresowane głównie do producentów mebli tapicerowanych i tkanin technicznych. Oszczędności, które pozyskujemy przekładają się na cenę wyrobu finalnego. W porównaniu do pracy manualnej to są bardzo duże oszczędności na czasie i surowcu. Szacujemy je na kilkadziesiąt procent. Potwierdzają to prowadzone przez nas badania. Mamy klientów, którzy mają wyposażenie w automaty i dalej optymalizują. Okazuje się, że nasza technologia może im dostarczyć kolejny progres. Są konkretne oszczędności na czasie. Jesteśmy w stanie wyciąć surowiec bardziej oszczędnie. To się przekłada na większe pieniądze przy dużych partiach produkcyjnych – powiedział Andrzej Zając, prezes Allcomp Polska.

Na targowej ekspozycji zaprezentowano Prime 1, nowy model do rozkroju jednowarstwowego, przygotowany specjalnie na potrzeby przemysłu meblarskiego. Jakość wyciętych elementów i ich precyzja są na najwyższym poziomie. Maszyna jest 5-osiowa, co ma znaczenie przy szybkości cięcia. Klienci zyskują oszczędność na czasie. Potężny obszar oszczędności gwarantują również maszyny Prime 5, bestseller w zakresie rozkroju wielowarstwowego i Prime 9, nowość w ofercie firmy. Można było o nich porozmawiać z zespołem Allcomp Polska – otwartym na współpracę w zakresie poszukiwania rozwiązań bieżących wyzwań produkcyjnych i serwisu.

CZYTAJ TAKŻE: Gwarantowane oszczędności na krojowni