Firmy na targach

Design, komfort, funkcjonalność

Narożnik modułowy „Bolzano”.

Design, komfort, funkcjonalność

W tym roku firma Puszman, podążając za najnowszymi trendami, postawiła na starannie dobrane tkaniny strukturalne, nadające wyjątkowy charakter prezentowanym modelom.

Już po raz drugi Puszman prezentował najnowsze kolekcje mebli na targach Warsaw Home & Contract w Nadarzynie. Była to dla nas przede wszystkim wspaniała okazja do spotkań z partnerami handlowymi oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów. Cieszymy się z bardzo dużej liczby gości, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz pozytywnych opinii na temat prezentowanej przez nas oferty. Targi umożliwiły nam zaprezentowanie po raz pierwszy na rynku krajowym kilku najnowszych propozycji. Premierę miały m.in. narożnik w stylu glamour – „Palazzo” oraz kolekcja „Domo”. Jak zawsze przy projektowaniu mebli stawiamy na połączenie trzech kluczowych aspektów: designu, komfortu i funkcjonalności. Bardzo nam miło, że nasze propozycje spotkały się z uznaniem zwiedzających, bo jest to ukoronowanie wielu miesięcy pracy nad przygotowaniem nowej kolekcji – podsumował Paweł Książek, dyrektor sprzedaży w firmie Puszman.

„Domo” to ponadczasowa kolekcja mebli, idealnie wpisująca się w aranżację dowolnego salonu. Prosta forma, szerokie podłokietniki oraz niezwykle modna tkanina typu bouclé, wprowadzają nutę elegancji i nadają jej styl, a zastosowane wypełnienie daje gwarancję najwyższego komfortu. Podczas targów w Nadarzynie kolekcja „Domo” miała swój premierowy pokaz na krajowym rynku. Klienci znajdą w niej zarówno komfortową sofę, narożnik, jak i moduły pozwalające dowolnie zaaranżować każde wnętrze.

Puszman-Warsaw-Home-stoisko-PALAZZO-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

„Palazzo” to więcej niż mebel. Niebanalna forma, nadające lekkość złote nogi i modne marszczenia materiału prezentują się zjawiskowo, dodając temu modelowi uroku. Regulowane zagłówki oraz wysuwane elektrycznie komfortowe siedzisko zapewnią użytkownikom wyjątkowy wypoczynek w stylu glamour.

Puszman-Warsaw-Home-stoisko-BOLZANO-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

„Bolzano” to narożnik modułowy stworzony z myślą o osobach, dla których wygoda i przestrzeń są najważniejszymi wyznacznikami idealnego zestawu wypoczynkowego. Model zaskakuje połączeniem komfortu oraz funkcjonalności. Możliwość dowolnej konfiguracji poszczególnych elementów pozwala stworzyć wymarzony mebel.

Puszman-Warsaw-Home-stoisko-LIVORNO-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Narożnik „Livorno”, którego nazwa została zaczerpnięta od włoskiego klimatycznego miasteczka, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących światowy design. Prosta forma, urozmaicona o nietypowe oparcie, a także podłokietniki, wprowadzą do mieszkania wyjątkowy charakter. Wysokie nóżki o nietypowym kształcie dodają całemu narożnikowi lekkości oraz nowoczesnego wyglądu.

PUSZMAN 56-500 Syców Oleśnicka 2A +48 62 785 21 21 order@puszman.com www.puszman.com

Czytaj także: www.biznes.meble.pl/rzemieslnicza-tradycja-i-technologiczna-nowoczesnosc/