Branża

Będzie podobnie, ale trochę lepiej

Marek Hryniewicki. Fot. Tomasz Markowski.

Będzie podobnie, ale trochę lepiej

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Styczniowe IMM w Kolonii oraz „Heimtextilwe Frankfurcie od lat rozkręcały targowy zegar. Już wiadomo, że te pierwsze zostały odwołane, a drugie – przełożone na maj. Na maj organizatorzy przełożyli też z lutego poznańskie targiMeble Polska”. Z kolei „iSaloniw Mediolanie – zamiast tradycyjnie w kwietniu – mają się odbyć we wrześniu.

 

Lista odwołanych i przełożonych imprez targowych jest dłuższa. Można byłoby je wymieniać w nieskończoność, tylko po co? Na ten moment wiadomo, że niewiele wiadomo, że decyzje o tym, czy jakieś targi się odbędą, czy nie – podejmowane będą raczej później niż wcześniej, a margines błędu przy planowaniu różnych działań będzie większy niż jeszcze rok temu czy wcześniej.

 

Nawet jeżeli odmrożona zostanie ludzka aktywność i na mapę branżowych wydarzeń wrócą targi, eventy, konferencje, inauguracje, rocznice i inne różnego rodzaju spotkania, to mniej w nich będzie wylewności, a więcej dystansu. Zamiast zapachu markowych kosmetyków, na stoiskami czy w salach konferencyjnych i bankietowych unosił się będzie zapach środków dezynfekujących. Zamiast pełnych pasji rozmów w kuluarach – przytłumione przez maseczki rozmowy. Tak prawdopodobnie będzie wyglądał rok 2021

 

Więcej w styczniowym wydaniu miesięcznika „BIZNES.meble.pl”.

KUP PRENUMERATĘ

Tekst: Marek Hryniewicki

Napisz do autora:

m.hryniewicki@meble.pl